רשימה חמה: 9 מניות שעשויות להיכנס למדד S&P500 בעדכון הבא - ולזנק

האנליסטים של קרדיט סוויס חושפים את הרשימה המצומצמת. המפתח להשגת תשואה עודפת מבחינת המשקיעים הוא לרכוש את המניות עוד לפני שהמניות הנבחרות נכנסות למדד
 | 
וול סטריט, צילום: Getty images Israel
אחת השאלות שהכי מעניינות את המשקיעים בעולם היא - איזה מניות ייכנסו למדד ה-S&P500 בעדכון הבא. בקרדיט סוויס מסמנים היום (ה') 9 מניות שמועמדות לכניסה למדד היוקרתי.

אחת הסיבות שהמשקיעים רוצים לדעת מי המניה שצפויה להצטרף למדד ה-S&P500 היא, שמניה שמתווספת עליו באופן מיידי נרכשת על ידי תעודות סל, קרנות נאמנות, קרנות גידור או מנהלי תיקים שסוחרים בתעודת סל (ETF) כמו הספיידר S&P 500 (סימול: SPY), אשר באמצעותו הם עוקבים דרך מכשיר פיננסי בודד אחרי כל מניות המדד לפי משקלן היחסי.

במחקר חדש שפורסם היום על ידי האנליסטים של בנק ההשקעות השוויצרי ניתן עדכון לרשימת המניות שיש סיכוי גדול שיצורפו למדד הפופולרי. הרשימה מבוססת על הקריטריונים שדורש ה-S&P כגון , נזילות, היקף הסחורה הצפה, מצבו של הסקטור והיכולות הפיננסיות של החברה. הבחירה הסופית תמיד נעשית לבסוף על ידי ועדת הבחירה של ה-S&P500.

את הרשימה שלמטה בחרו האנליסטים של קרדיט סוויס לפי פרמטר של שווי שוק ולאו דווקא כשיקלול כולל של הסיכויים על פי כל הפרמטרים הקיימים שלפיהם מחליטה הוועדה מי מהמניות תיכלל בסופו של דבר במדד.

המפתח להשגת עודפת מבחינת המשקיעים הוא לרכוש את המניות עוד לפני שהמניות הנבחרות נכנסות למדד. מאז 2009, ביצועי יתר נרשמו רק אצל משקיעים שהצליחו לקנות את המניה הנכונה לפני העדכון הרשמי של S&P. ניתוח נכון של סיכויי הכניסה למדד - הכרחי על מנת לתפוס את ההובלה במסחר שלפני כניסת המניה למדד. בקרדיט סויס לפחות נותנים כעת הצצה לרשימה המצומצמת שכוללת רק 9 מניות:

בראש הרשימה ניצבת מניית הרשת החברתית המקצועית, לינקדאין (סימול: LNKD), אחת המניות הבולטות שנהנתה מהמונטום החזק בשוק, אך חטפה לאחרונה מכה על רקע המימושים שנרשמו בוול סטריט בעקבות העיכוב באישור התקציב והחשש מחדלות פירעון במקרה שלא תוגדל תקרת החוב. המניה נסחרת במחיר של 221.8 דולר שמשקף לה שווי של 24.87 מיליארד דולר לאחר שזינקה בשנה החולפת משפל של 95 דולר לשיא של 257 דולר. הקונצנזוס בשוק הוא כי המניה תגיע למחיר יעד של 257 דולר.

המניה השניה והכי מפתיעה אולי כמועמדת פייבוריטית של קרדיט סוויס לכניסה למדד היא Annaly Capital Management (סימול: NLY) שהינה קרן ריט שממנפת משכנתאות אשר נפלה חזק בין אפריל ליולי, כאשר הריביות עו. המניה נסחרת כיום ברמה של 11.6 דולר המשקפת לה שווי של 11.43 מיליארד דולר, לא רחוק מרמת השפל השנתית של 10.63 דולר. מחיר היעד על פי הקונצנזוס שנאסף על ידי ת'ומסון/ First call הוא 13 דולר.

המניה השלישית היא Verisk Analytics (סימול: VRSK) שמספקת מידע ייעודי, מתודולוגיות אנליטיות ופתרונות תומכי החלטה מוטמעים המיועדים לאיתור וטיפול בהונאות בתחומי הרכוש, הביטוח, הפיננסים והבריאות בעיקר בארה"ב. המניה נסחרת ב-65.14 דולר המשקף לה שווי של 10.94 מיליארד דולר. הקונצנזוס ביחס למחיר היעד שלה הוא 66 דולר.

Affiliated Managers Group (סימול: AMG). מניית החברה שמספקת שירותים פיננסים נגעה לאחרונה בשיא. המניה נסחרת ב-183.5 דולר שמשקף לה שווי של 9.7 מיליארד דולר. הקונצנזוס ביחס למחיר היעד שלה הוא 197.5 דולר.

Hertz Global Holdings (סימול: HTZ), חברת השכרת כלי הרכב הבינלאומית היא המועמדת הבאה עם שווי שוק של 8.89 מיליארד דולר ומחיר יעד של 30 דולר לעומת מחיר נוכחי של 22.14 דולר.

עוד מניות ברשימה הן:

Alliance Data Systems (סימול: ADS)
LKQ Corp (סימול: LKQ)
Mohawk Industries (סימול: MHK)
Tractor Supply Co (סימול: TSCO)

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה