סודהסטרים תעסיק עוד 100 עובדים במפעל בגליל שייצר מכשירי הגזה

מפעל הייצור של סודהסטרים באלון תבור משמש הנו אחד מבין 22 מתקני הייצור של החברה בעולם, כאשר 8 מהם פועלים בישראל ואחראיים לייצור מרבית מוצרי החברה
 | 
דניאל בירנבאום, צילום: יח"צ
עוד לפני שנפתח המפעל הגדול של סודהסטרים בנגב, המיועד להעסיק 1,000 עובדים, מודיעה היום וחברה כי תקלוט 100 עובדים חדשים במפעל נוסף של החברה שיוקם באלון תבור שבגליל, מה שיגדיל באופן משמעותי את מערך הייצור של מכשירי ההגזה ומוצרים נלווים.

מפעל הייצור של סודהסטרים באלון תבור משמש הנו אחד מבין 22 מתקני הייצור של החברה בעולם, כאשר 8 מהם פועלים בישראל ואחראיים לייצור מרבית מוצרי החברה.

החברה שהיא יצרנית מובילה של מערכות ביתיות להכנת משקאות מוגזים החלה את פעילותה היצרנית באלון תבור ביוני 2011, עם רכישת המפעל הראשון בהשקעה של כ-10 מיליון שקל. מפעל זה משתרע על שטח של כ-4,000 מ"ר ומעסיק כיום כ-270 עובדים (בהשוואה ל-35 עובדים שהועסקו בו עם רכישתו). כעת, עם הקמתו של מפעל נוסף באלון תבור, בשטח של כ- 7,000 מ"ר ששכרה החברה, פעילות הייצור שלה באיזור הורחבה משמעותית והיא צפויה להעסיק בו כאמור כ-100 עובדים נוספים.

במקביל, ממשיכה החברה בהקמת מפעל הייצור החדש שלה בפארק התעסוקה "עידן הנגב" בצומת להבים, אשר מיועד להעסיק כ- 1,000 עובדים מאיזור הדרום.

דניאל בירנבאום, מנכ"ל סודהסטרים, אמר היום: "אתר הייצור הנוסף באלון תבור משלש את כושר הייצור של מכשירי סודהסטרים באזור זה, ומוסיף מעל 100 מקומות עבודה חדשים בגליל. לסודהסטרים יש כיום 22 אתרי ייצור הפועלים בישראל ובמדינות נוספות בעולם, ועוד מספר אתרים חדשים שנמצאים בשלבי הקמה. הרחבת מערך הייצור של החברה מבטיחה שנוכל לעמוד בביקושים הגוברים למוצרינו ברחבי העולם, ואת המשך המובילות של סודהסטרים בשוק ההגזה הביתית".

סילבן שלום, שר האנרגיה והמים, פיתוח הנגב והגליל, ציין: "לאחר שזכתה לאחרונה בפרס היצואן מטעם משרד התמ"ת, אני שמח לראות שחברת סודהסטרים ממשיכה לצמוח גם בנגב ובגליל, אזורים בהם שילוב של פיתוח עסקים יציבים, בד בבד עם הזדמנויות תעסוקתיות נוספות, הם מפתח להצלחה".

סודהסטרים סיימה את שנת 2012 עם הכנסות בסך כ-436.3 מיליון דולר; הרווח הנקי השנתי של החברה בשנה זו צמח ב-59.6% והסתכם ב-43.9 מיליון דולר. מניית החברה נסחרת בנאסד"ק (סימול: SODA) במחיר של 50.18 דולר, הקרוב לשיא שנתי של 55.62 דולר. המחיר הנוכחי משקף לחברה שווי של 1.05 מיליארד דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה