יום עמוס בוול סטריט: נאום בן ברננקי וארבעה נתוני מאקרו

יום המסחר האחרון לשבוע בוול סטריט עמוס במיוחד עם מספר נתוני מאקרו כאשר המשקיעים מצפים גם לנאומו של יו"ר הפד' שיתרחש לאחר יום המסחר
 | 
בן ברננקי
יום המסחר האחרון לשבוע בוול סטריט צפוי להיות עמוס במיוחד, זאת לאור העבודה שהוא יכלול ארבעה נתוני מאקרו. בנוסף, המשקיעים מצפים לנאומו של יו"ר הפדרל רזרב, בן ברננקי, שיתרחש לאחר יום המסחר.

בשעה 15:30 שעון ישראל פורסם מדד המחירים ליצרן. לאחר שבחודש פברואר רשם עליה של 0.7%, המדד ירד בצורה חדה והשיל 0.6% מערכו. הכלכלנים מוול סטריט חזו ירידה אולם לא כה משמעותית, 0.2% בלבד. באותה שעה פורסמו נתוני המכירות הקמעונאיות. הנתון שפורסם הציג ירידה של 0.4% בהוצאות הצרכנים בארה"ב זאת לעומת צפי לירידה של 0.1% בהוצאות ועליה של 1.1% בחודש פברואר.


בשעה 16:55 שעון ישראל פורסם הסנטימנט הצרכני, הבודק את מצבם הכלכלי של משקי הבית והבטחון שלהם לגבי הכלכלה האמריקנית. על פי תחזית האנליסטים, הנתון צפוי היה לרשום קריאה של 79 נקודות, זאת לאחר שרשם קריאה של 78.6 נקודות במרץ. בפועל, המדד רשם קריאה נמוכה בהרבה של 72.3 נקודות.

חמש דקות לאחר פרסום הסנטימנט הצרכני, פורסם המלאי העסקי לחודש פברואר. לאחר שבמהלך חודש ינואר המלאי גדל ב-1%, על פי תחזית האנליסטים המלאי צפוי היה לרשום במהלך החודש שעבר גידול קל יותר של 0.4%. בפועל, הגידול עמד על 0.1% כאשר הנתון לינואר תוקן קלות מ-1% ל-0.9%.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה