סופרים לאחור: חצי שנה לרפורמה במערכת הבריאות בארה"ב - דוח מצב

"הממשל הפדראלי בדרך הנכונה לסיים את ההכנות במועד והמערכת החדשה עברה לשלבי בחינה ראשוניים".
 | 
ביומד
שישה חודשים נותרו עד שתכנית הבריאות החדשה של הנשיא אובמה תיכנס לתוקף, בתוך כך מדווחים היום כלי התקשרות בארה"ב כי משרדי הבריאות המקומיים והפדראליים במדינה עובדים קשה מאוד על מנת שבתום תקופת הזמן המוקצבת תקנות הבריאות והמערכות הכלליות יתאימו את עצמם לשינוי המיוחל.

"הממשל הפדראלי אומר שהוא בדרך הנכונה לסיים את ההכנות והמערכת החדשה עברה לשלבי בחינה ראשוניים". כך אמרה לרשת CNBC סברינה קורליטי, פרופסור באוניברסיטת ג'רג'טאון. הפרופ' הוסיפה "אולם עדיין ישנה דרך ארוכה עד שהמערכות יהיו מוכנות ל-1 באוקטובר".

מקורות בארה"ב מציינים כי אבן הנגף המשמעותית ביותר במערכה קשורה בבניית מערכת ה-IT אשר תאפשר את הרישום הממוחשב לביטוח המוצא. המערכת המדוברת תהיה השער לבדיקת הזכאות לרכישת ביטוח הבריאות החדש תחת ה-Care Act. מעבר לתשתית אשר טרם הוקמה כהלכה, מקורות בארה"ב מציינים כי יש לא מעט חורים גם מבחינה רגולטורית. משרדי הבריאות עדיין צריכים לסכם בינהם על עלויות הפוליסות למבוטחים וכן טרם חוקקו החוקים החדשים אשר יצביעו על התצורה בה תחושבנה הזכאות לביטוח רפואי.

קרן לנגני, נשיאת America's Health Insurance Plans התייחסה להתקדמות "החוקים והתקנות אשר מוציא הממשל זורמים אלינו יום ביומו, לדעתי בעוד חודש יהיה לנו מושג גדול יותר לגבי ההמשך".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה