לאחר הנעילה בניו יורק: איזה מניות עמדו במוקד המסחר המאוחר?

לאחר פרסום התוצאותיהן הכספיות, מרקט ווטש אספו כמה מניות אשר ריכזו את מירב תשומת לב המשקיעים במסחר המאוחר בוול סטריט
 | 
וול סטריט 2013, צילום: Getty images Israel
עונת הדוחות קרובה לסיום, כאשר עד לשבוע הנוכחי רוב החברות מדווחות על תוצאות טובות אשר עוקפות את צפי האנליסטים. בהתייחסות לאתמול, אתר האינטרנט מרקט ווטש ריכז את החברות שעמדו במוקד העניינים במסחר המאוחר?

במסחר המאוחר בוול סטריט מנית הרשת החברתית לעסקים, לינקדין, זינקה ב-11% לאחר שהחברה דיווחה על רווח למניה של 35 סנט (בניקוי פרטים 'חד פעמיים) והכנסה של 303.6 מיליון דולר. כאמור, הדיווח עקף את צפי האנליסטים אשר חזו שהרשת תרשום רווח למניה של 19 סנט והכנסה של 280 מיליון דולר.

חברה מעניינת נוספת אשר ריכזה את עניין רב הייתה Coinstar אשר בין הייתר מחזיקה ברשת REDBOX להשכרת סרטים. החברה צללה 10% במסחר המאוחר בוול סטריט וזאת לאחר שדיווחה על רווח של 22.9 מיליון דולר או 75 סנט למניה. בשורת ההכנסות החברה דיווחה על 564.1 מיליון דולר. האנלסיטים צפו כי החברה תדווח על רווח למניה של 74 סנט והכנסה של 577 מיליון דולר. ברבעון הנוכחי אשתקד, החברה דיווחה על רווח של 31.5 מיליון דולר או 1.04 דולר למניה. בשורת ההכנסות דיווחה על 466 מיליון דולר.

מנייה נוספת אשר ריכזה עניין הייתה Activision Blizzard אשר עוסקת בייצור של משחקי ווידאו. מניית החברה הוסיפה מעל 4% לערכה לאחר דיווח על רווח של 354 מיליון דולר או 31 סנט למניה. בשורת ההכנסות החברה רשמה 1.77 מיליארד דולר. בתקופה נוכחית אשתקד החברה דיווחה על רווח של 99 מיליון דולר או 8 סנט למניה, כאשר בשורת ההנכסות הדיווח עמד על 1.4 מיליארד. אנליסטים טענו כי הקפיצה המשמעותית מיוחסת בעיקרה לעלייה המכירות המשחקים Call of Duty ו-Black Ops 2.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה