קליקסופטוור תבצע תכנית לגידול הכנסותיה, "יגדלו בכ-20% ב-2013"

"אנו סמוכים ובטוחים שהישגנו ב-2012 והמומנטום העסקי שבקנה ייצרו תשתית לצמיחה בשנת 2013 ולאחריה", אמר ד"ר משה בן בסט, יו"ר ומנכ"ל קליקסופטוור
 | 
קליקסופטוור, צילום: יח"צ
חברת קליקסופטוור (סימול: CKSW), ספקית מובילה של פתרונות ניהול כוח אדם ואופטימיזציה של מערכי שירות, הכריזה היום (ג') על תכנית אסטרטגית שמטרתה להאצת קצב הגידול של הכנסותיה.

התכנית מתמקדת בהרחבת הפעילות לאזורים חדשים, ניידות ושירותים מבוססי ענן. כחלק מהרחבת הפעילות, בכוונת החברה להקים נציגויות באמריקה הלטינית ומזרח אירופה, במטרה לתמוך בגידול במכירות באזורים אלה ועל מנת להגדיל את המודעות למותג שלה.

בד בבד, בכוונת קליקסופטוור להאיץ את מכירות הפתרונות הניידים, בהתאם לתחזיות בדבר העדפת פתרונות מסוג זה. הדבר להערכת החברה ירחיב משמעותית את שוק היעד של החברה. בנוסף, החברה הקימה חטיבה נפרדת להפצת פתרונות מבוססי ענן עבור כל מוצריה, בכלל זה מוצר ClickExpress לשוק הביניים המתייחד ביכולות הניידות בענן שלו לתנאי שדה.

"אנו סמוכים ובטוחים שהישגנו ב-2012 והמומנטום העסקי שבקנה ייצרו תשתית לצמיחה בשנת 2013 ולאחריה", אמר ד"ר משה בן בסט, יו"ר ומנכ"ל קליקסופטוור. "אנו צופים התרחבות גלובלית אשר תונע על ידי פורטפוליו המוצרים החזק שלנו ותוביל לצמיחה של יותר מ-20% בהכנסותינו ב-2013 לעומת השנה הקודמת".

קליקסופטוור תפרסם את תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2012 ביום ב', ה-4 בפברואר, 2013, לפני תחילת המסחר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה