פוטומדקס פספסה את התחזיות לרבעון, המניה ירדה 4%

לאחר שצללה במהלך יום המסחר ב-15%, חברת האסתטיקה התאוששה מעט לקראת הסיום. במהלך הרבעון רשמה הכנסות בשווי של 56.7 מיליון דולר לעומת ציפיות של 58 מיליון דולר
 | 
מכשיר ה-no! no!, צילום: פוטומדיקס
חברת האסתטיקה פוטומדקס (סימול: PHMD) שמבוססת על מיזוג של רדיאנסי הישראלית לתוך פוטומדקס האמריקנית, דווחה לפני זמן קצר על הדו"חות שלה לרבעון השלישי של 2012.

החברה, שבן המוצרים הבולטים שלה נמצאים תכשירים להסרת שער, רשמה במהלך הרבעון האחרון הכנסות בשווי של 56.7 מיליון דולר, עליה של 63% לעומת אותה תקופה בשנה החולפת וירידה של 4% לעומת הרבעון הקודם. לשם ההשוואה, ציפיות ההכנסות עמדו על 58 מיליון דולר.

בשורת ההכנסות בלטה הההכנסה מלקוחות שעמדו על 49.6 מיליון דולר, עלייה של 48% לעומת אותה תקופה בשנה החולפת וירידה של 2% לעומת הרבעון הקודם. יחד עם זאת, ההכנסות שהגיעו מערוץ הקניות ומכירות גלובליות עמדו על 10.2 מיליון דולר, עליה של 57% לעומת הרבעון המקביל בשנה החולפת ועליה של 5% לעומת הרבעון הקודם.

הרווח הנקי של הבחרה עומד במהלך הרבעון על 7.5 מיליון דולר, עליה של 77% לעומת אותה תקופה בשנה החולפת ועליה של 79% לעומת הרבעון הקודם.

בתגובה לדו"ח, החברה כבר צללה במהלך יום המסחר 15% אבל לקראת סיומו היא קיצצה את הירידות והשילה 4% מערכה. נכון לעכשיו, היא נסחרת במחיר של 12.06 דולר למניה
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה