אלווריון קיבלה ארכה של עוד חצי שנה לעמוד בתנאי המחיר בנאסד"ק

המניה סגרה אמש בוול סטריט במחיר של 0.43 דולר. במידה ומחיר המניה יחזור לרמה של 1 דולר למשך 10 ימי עסקים לפחות, לפני התאריך 22 באפריל 2013 - תעמוד החברה בתנאיי המחיר של הנאסד"ק
 | 
חזי לפיד
חברת {אלווריון} הודיעה הבוקר (ה') כי קיבלה מבורסת נאסד"ק ארכה נוספת של 180 יום, עד לתאריך 22 באפריל 2013, לעמידה בתנאי מחיר המניה המינימלי של 1 דולר על מנת להמשיך להיסחר ב-Capital Market של נאסד"ק.

המניה סגרה אמש בוול סטריט במחיר של 0.43 דולר, שמשקף לה שווי שוק של כ-103 מיליון דולר. החברה כבר קיבלה בספטמבר את אישור אסיפת בעלי המניות לביצוע איחוד הון לצורך פתרון בעיית המחיר המינימלי.

על פי תנאי הרישום בנאסד"ק, ניתנה הארכה לאלווריון מכיוון שהיא עומדת בתנאי הרישום של שווי מניות החברה בשוק, ובכל תנאי הרישום האחרים של נאסד"ק, מלבד מחיר המניה. החברה תחזור לעמוד בתנאי המחיר המינימלי במידה ומחיר המניה יחזור לרמה של 1 דולר למשך 10 ימי עסקים לפחות, לפני התאריך 22 באפריל 2013.

במכתב לנאסד"ק הביעה אלווריון, המנוהלת על ידי חזי לפיד, את כוונתה לפתור את נושא מחיר המניה באמצעות ביצוע איחוד מניות במידת הצורך. בעלי המניות באלווריון אישרו את המהלך באסיפה השנתית של החברה, בתאריך 10 בספטמבר, 2012.

במידה והחברה לא תעמוד בתנאי זה עד לתום תקופת החסד השניה, היא תקבל הודעה מנאסד"ק שמניותיה עומדות להימחק מהמסחר. במקרה כזה החברה עשויה לערער על החלטת המחיקה בהליך שימוע.

מוקדם יותר השבוע הודיעה החברה כי נבחרה על ידי המועצה האיזורית נאמה-קוי שבדרום-אפריקה לחבר בין 6 משרדי מועצה מרוחקים, לשם העברת מידע ונתונים חיוניים בזמן אמיתי, והקמת תשתית שתתמוך בשירותים נוספים בעתיד. תשתית הטלקום המסורתית באיזור דלה במיוחד, ובמקומות מסויימים אינה קיימת כלל.

אלווריון היא ספקית ישראלית בינלאומית של פתרונות תקשורת אלחוטית בפס רחב למענה על צרכי הקישוריות, כיסוי וקיבולת של רשתות תקשורת ציבוריות ופרטיות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה