אופנהיימר על צ'קפוינט: "מהווה הזדמנות השקעה אטרקטיבית במיוחד"

לאחר ירידה של 30%, כשהיא נסחרת במכפיל 10 ועם 3 מיליארד דולר בקופה ממליצים האנליסטים של אופנהיימר "תשואת יתר" ומחיר יעד של 70 דולר למניית צ'קפוינט
 | 
(יח"צ)
"לאחר ירידה של כ-30% בחודשים האחרונים, צ'קפוינט (סימול: CHKP) מהווה הזדמנות השקעה אטרקטיבית במיוחד" כותבים האנליסטים של בית ההשקעות אופנהיימר בתגובה לפרסום תוצאות הרבעון השני 2012 והתחזית לרבעון הבא של צ'קפוינט שעמדו בציפיות ולאחר שהחברה הותירה בעינן את תחזיותיה לשנת 2012 כולה , ובכך הרגיעה את משקיעים.

באופנהיימר ממליצים על מניית צ'קפוינט עם "" עם של 70 דולר המשקף למנייה פרמייה של כ-43%.

האנליסטים סרגיי וסצ'ונוק ואביבית מנה קליל בישראל ושאול אייל בארה"ב אומרים כי לדעתם "מובילות שוק, מגוון מוצרים רחב , פרישה גלובאלית ענפה ואיתנות פיננסית רבה - אינם משתקפים כראוי בתימחורה הנוכחי של מניית צ'קפוינט הנסחרת במכפיל 10 לתחזית רווח לשנה הנוכחית בנטרול קופת מזומנים של למעלה מ-3 מיליארד דולר".

הכנסות צ'קפוינט ברבעון השני 2012 הסתכמו ב-328.6 מיליון דולר, צמיחה שנתית של כ-9% , נמוך במעט מהקונצנזוס של 331 מיליון דולר ומתחזית אופנהיימר שהייתה להכנסות של 333.7 מיליון דולר. אך הרווח הנקי של 0.77 דולר למניה הפתיע לטובה לעומת הקונצנזוס של 0.75 דולר למניה ולתחזית של אופנהיימר שהיתה 0.76 דולר למניה. שיעור הרווח הגולמי של צקפוינט עמד על 88% בהתאם לתחזיות, והרווח התפעולי היווה כ-59% מהמחזור מעל לתחזיות של האנליסטים בבית ההשקעות שהיו 57%.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה