בזק - עוד גל ירידות בדרך?

אייל גורביץ, המנתח הטכני של Bizportal, סוקר את מניית בזק בשלושה גרפים שונים ומצביע על המגמה הנבנית בהמשך
 |  (1)
אייל גורביץ
כאילו לא הספיקה, לה ולנו, הירידה שחוותה בזק -1.85% בזק 266 -1.85% בזק בסיס:271 פתיחה:271 גבוה:272.9 נמוך:262.2 תמורה:32,111,924 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ממחיר של 8.71 ש' למניה ועד ל-4 ש' למניה. והנה מגיע לו איתות חולשה משמעותי שמאיים לדרדר את המניה עד לשפל הקודם.

הגרף החודשי

1. המגמה הראשית היא מגמת ירידה ברורה ועל כך אין עוררין ואין ספק.

2. העליות האחרון יצאו לדרך לאחר שגל הירידות דרדר את המניה לפתחה של רמת תמיכה משמעותית ביותר במחיר של 4 ש' למניה. בעברה של המניה, כפי שאפשר לראות על הגרף, שימשה כרמת התנגדות, כעת אמורה להפוך תפקיד ולשמש כרמת תמיכה.

3. עוד אפשר לראות שהנר החודשי צולל מתחת לרצועת בולינגר התחתונה. נר ארוך ודומיננטי כמו הנר החודשי האחרון שצולל מתחת לרצועה התחתונה מגלם אפשרות מעניינת שתתברר בחודשים הקרובים:

4. נר זה מבטא יציאתם של אחרוני המוכרים המעידה על קרבה לתחתית. אפשרות זו תתברר בחודשים הקרובים במידה והנרות הבאים יהיו בעלי גוף קטן ולא ייסוגו משמעותית נמוך מרמת 4 ש' למניה. לא מעט מגמות ירידה מסתיימות כך, וכדאי למי שמעוניין לקבל החלטות ארוכות טווח בבזק לשים לכך לב.

5. יחד עם זאת, מגמות ירידה אינן מסיימות את חייהן תוך שפל בודד. בדרך כלל נדרשת בדיקה נוספת של אותה רמת שפל, כך שהעליות האחרונות אמורות להיות לא יותר מאשר תיקון טכני ותו לא.הגרף השבועי

1. התמונה בגרף השבועי אינה רחוקה מהותית מהתמונה שהתגלתה בממד הזמן הארוך יותר. גם כאן המגמה היא מגמת ירידה ברורה ומובהקת.

2. במקרה הנוכחי, הנר האדום החורג מתחת לרצועת בולינגר התחתונה ברוטאלי וקיצוני יותר ומשמעותו זהה מבחינת ההשלכות.

3. התיקון האחרון מתייחס לגל הירידות 5.93-4 ש' למניה. גבולות התיקון נמצאים בטווח של 4.73-5.2 ש' למניה, בזק כבר הגיעה לשם.הגרף היומי

1. שתי פסגות זהות פחות או יותר במחיר של כ-4.94 ש' למניה. הנר של אתמול מלא גוף ומעיד על שליטה מוחלטת של המוכרים, ויוצר רצף יורד. יתרה מכך, הוא מכסה את חמשת הנרות האחרונים.

2. עוד אפשר לראות את שבירתו מטה של ממוצע נע ל-5 ימים והעובדה שממוצע משנה כיוון. המשמעות היא שהתיקון תם ויחד עם התמונה בטווחי הזמן הארוכים יותר עולה הסבירות לגל ירידות לפחות לאזור 4 ש' למניה.לאתר בית הספר ו לימודי שוק ההון : www.eyalg.co.il

*הגרפים בסקירה זו הופקו באמצעות תוכנת ואתר בורסהגרף לניתוח טכני www.bursagraph.co.il מבית קו מנחה ואייל גורביץ

**כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב מן המחבר.

***אין בסקירה זו משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. סקירה זו מוגשת כאינפורמציה טכנית נוספת העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  סתם פניקאה-זה בגלל מה שפורסם אתמול בגלובס (ל"ת)
  לגבי הורדת דמי קישור 12/06/2012 14:23
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור