ריט 1 רוכשת בניין משרדים בעלות של כ-143 מיליון שקל

הבניין אותו רוכשת הקרן ממוקם בלוד ושטחו 8.3 אלף מ"ר. עסקה נוספת בוצעה לרכישת חניון בבני ברק ממוקם בעלות של כ-50 מיליון שקל

 |  (1)
בניין ההמשרדים בלוד - ריט1, צילום: יחצ
קרן ההשקעות ריט 1 דיווחה היום (ד') על שתי עסקאות. הראשונה לרכישת בניין משרדים בלוד והשניה לרכישת חניון בבני ברק, בתמורה לעסקאות החברה תשלם כ-143 מיליון שקל.
העסקה הראשונה היא לרכישת בניין משרדים באיזור התעשייה הצפוני בעיר לוד, המוכר בשם "בית הטרמינל 2" בשטח של 8.3 אלף מ"ר. הבניין ממוקם בסמוך לכניסה לאזור התעשייה ובקרבה  לתחנת הרכבת העתידית להיבנות באזור. 
עלות העסקה הינה כ-93 מיליון שקל, כאשר 30 מיליון מתוכם ישולמו בזמן הקרוב, והיתרה תשולם במועד השלמת העסקה בעוד כ-5 חודשים. הנכס מושכר לכ-30 שוכרים לתקופות של עד כ-5 שנים, עם אופציות להארכה, בתפוסה של כ-97%. בין השוכרים גם גופי מדינה והעירייה. ה-NOI השנתי הצפוי לחברה מהנכס בתפוסה מלאה משקף תשואה של כ-7%.
העסקה השניה היא חניון בבני ברק המוקם מתחת למגדלי בסר 3 ו-4 בעלות של כ-50 מיליון שקל. ה-NOI הצפוי מהנכס משקף תשואה שנתית של כ-7%, כאשר בהסכם כלול מנגנון התאמה לתמורה, המבוססת על ההפרש בין ה-NOI  במועד הרכישה, לזה שיהיה בשנת 2022, ועד לסך מקסימלי של כ-4.1 מיליון שקל.
שמואל סייד, מנכ"ל ריט 1: "רכישת הבניין בלוד מעידה על האמון שיש לנו בעתיד המקום ופיתוחו. צבר הנכסים ומיקומם האטרקטיבי, בסמוך לצירי תנועה ולתחנת הרכבת העתידית, מאפשר לנו להציע מגוון רחב יותר של חללים בעירוב שימושים ובטווח רחב של מחירים. רכישת החניון בבסר מצביעה על האמון שלנו בתחום החניונים והציפיות להתפתחות בעתיד לאור השינויים בתקני החנייה. הרכישה מהווה חלק מהאסטרטגיה שלנו בעניין הפיזור הגיאוגרפי במקומות אסטרטגיים ומגוון סוגי הנדל"ן המניב ".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  תתעוררו מהחשיבה ,שיש רק את עלות הבנייה .ואין עוד עלויות (ל"ת)
  תתעוררו מ 10/12/2018 04:34
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור