מעלות: הדירוג של סים קומרשייל נותר גבוה, אך עם השלכות שליליות

דירוג סים קומרשייל נשאר -ilAA ודירוג מניות הבכורה נשאר -ilA לפי  מעלות S&P לאחר שבחנה את תכנית האסטרטגית של החברה למכירת נכסים
 | 
ניו יורק, צילום: Bizportal
מעלות משאירה את דירוג האשראי של סים קומרשייל טראסט קורפוריישן ב -ilAA ואת דירוג מניות הבכורה סדרה L שלה -ilA ברשימת מעקב עם השלכות שליליות.
חברת הדירוג מעלות S&P בחנה את הדירוג של סים קומרשייל טראסט והשאירה אותו -ilAA כי להערכתם מכירת נכסים בהיקף מהותי, במסגרת התכנית האסטרטגית שהחברה בוחנת, צפויה להשפיע לשלילה על הפרופיל העסקי שלה, בין היתר בשל ירידה בפיזור הגיאוגרפי ובפיזור השוכרים ובשל הקיטון הצפוי בבסיס ה-EBITDA ביחס לקבוצת ההשוואה. בנוסף אם החברה לא תעמוד ביחסים הפיננסיים ההולמים את הדירוג הנוכחי תיתכן גם הורדת דירוג.
החברה דיווחה כי ב-7 באוקטובר 2018 כי בכוונתה לבחון אפשרות למכירת עשרה נכסים לפי שווי הוגן של כ-1.2 מיליארד דולר, המהווים כשני שליש משווי תיק הנכסים כולו של החברה.
מכירת הנכסים מתבצעת לטובת החזר השקעה למחזיקי המניות הרגילות שלה. לאחר פעולות אלו מתכוונת החברה להציע למחזיקי מניות בכורה סדרה L מספר אלטרנטיבות הכוללות המרת הון מניות הבכורה למניות רגילות, המרה לסדרת מניות בכורה חדשה שלחברה תהיה זכות מידית ומתמשכת, ולמחזיקי הסדרה החדשה תהיה אופציה החל משנתיים לאחר ההנפקה, לפדות אותה במזומן או המשך החזקה בסדרה הנוכחית.
סים קומרשייל היא קרן REIT (נדל"ן) אמריקאית הנסחרת ב-NASDAQ. הקרן מוחזקת ברובה על ידי משקיעים פרטיים, בעיקר משקיעים מוסדיים בארה"ב, נכון להיום, שוויו הכולל של תיק הנכסים של החברה הוא כ-1.8 מיליארד דולר, והוא מורכב בעיקר מ-19 בנייני משרדים ומתפעול בית מלון.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה