אקסטל סיכמה על מימון פרויקט הדגל - אג"ח החברה מזנקת 5%

הסכמי המימון בהיקף של כ-1.135 מיליארד דולר ויחד עם הכספים שהגיעו רשת Nordstrom יספיקו לצורך השלמת הפרויקט
 |  (1)
גארי ברנט, צילום: יחצ
אקסטל לימיטד מדווחת כי חתמה על הסכמי מימון בהיקף כולל של כ-1.135 מיליארד דולר לפרוייקט CPT - פרויקט הדגל של החברה. ההסכמים, אשר נחתמו באמצעות חברות מאוחדות, הינם הסכם מימון בכיר בסך כולל של כ-900 מיליון דולר והסכם נוסף מסוג Preferred Equity בסך כולל של כ-235 מיליון דולר למימון פרויקט Central Park Tower – CPT. בתוך כך, אג"ח החברה מזנקת בכ-5%.
יצויין כי ההסכמים האלה יחד עם הכספים שהתקבלו מרשת Nordstrom (בקשר לבניית חנות עבורה בפרוייקט CPT) משלימים את מימון פרוייקט CPT  במלואו. להערכת החברה ההלוואה הבכירה יחד עם הלוואת ה-Preferred יספיקו לצורך השלמת פרוייקט CPT. לאקסטל תהיה האופציה לגייס עוד הלוואות במניות בכורה (350 מיליון דולר) מעבר לסכום הראשון (235 מיליון דולר).
הפרוייקט מתוכנן לגובה של 472 מטר ונכון לדוחות רבעון שלישי הוא הגיע לגובה של כ-200 מטר, כאשר לפי התכנון יכיל 179 דירות יוקרה  וצפוי להסתיים בשנת 2020.
בנק ההשקעות JPMorgan Chase הוביל את קונסורציום הבנקים שהעמיד את ההלוואה הבכירה בהיקף של כ-900 מיליון דולר לתקופה של 4 שנים. הלוואת ה-Preferred בהיקף של כ-235 מיליון דולר הועמדה על ידי קרן גידור והיא לתקופה של 4 שנים.
גארי ברנט: "אני שמח להודיע על השלמת המימון המוצלח לפרוייקט הדגל שלנו CPT. מהלך זה משלים שנה של פעילות מוצלחת בתחומי מימון הבניה והמכירות שלנו. כל הפעילויות האלה נעשו במהלך העסקים הרגיל של החברה. אקסטל צופה שהפעילויות האלה וההצלחה תמשכנה גם בשנים הקרובות."
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  איפה איילים איפה שיכנסו את אסיפת מחזיקי אג"ח? פחחחחחח
  משקיע מהמרכז 31/12/2017 15:06
  הגב לתגובה זו
  3 0
  כל מי שיודע לקרוא דוחות כספיים, יודע לקרוא מקורות ופרשנויות אודות שוק הנדל"ן ומימון הנדל"ן בניו יורק בכלל ומנהטן בפרט היה רגוע לכל אורך הדרך והרים כסף מהרצפה - תשואות של בין 15% ל-10% היו השנה באג"ח. יש אג"חים מסוכנים פי כמה וכמה בת"א שנסחרים באחוזים בודדים (!!) מרווח מעל ממשלתי... וכולם עפים עליהם. פשוט טמטום. צריך לבדוק האם איילים ניסו להטעות את השוק ולהגדיל החזקה תוך כדי גרימת הרעש והפחדת המשקיעים הקטנים כדי ללחוץ מטה את מחיר הנייר.
  סגור