אפקון סיימה את הרבעון עם צבר ההזמנות שיא של 1.9 מיליארד שקל

 | 
ישראל רייף, צילום: יח"צ
קבוצת אפקון סיכמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני לשנת 2017 בו נרשמו הכנסות בסך של 381.7 מיליון שקל, עלייה של כ-1.5% בהכנסות לעומת סך של כ-376.1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.
עיקר העלייה נבעה מגידול בהכנסות במגזר פרויקטים למבנים ותשתיות. צבר העבודות של הקבוצה ליום 30 ביוני 2017 הסתכם לסך של כ-1,906 מיליון שקל, גידול של כ-9.3% לעומת צבר ההזמנות של החברה בסוף שנת 2016 שהסתכם לסך של כ-1,743 מיליון שקל.
הצמיחה בפעילות ברבעון השני של שנת 2017 באה לידי ביטוי בגידול ברווח התפעולי המגזרי של החברה שהסתכם לסך של כ-24.4 מיליון שקל, גידול של כ-11.1%, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. בשורה התחתונה, סיימה החברה את הרבעון השני של השנה עם רווח נקי שהסתכם לסך של כ-8.7 מיליון שקל, בהשוואה בסך של כ-14.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הקיטון ברווח הנקי נובע מעלות תכנית הבראה והתייעלות במגזר התקשורת.
ישראל רייף, יו"ר הדירקטוריון: "אפקון מסכמת רבעון חזק נוסף, שאופיין בשיא בצבר ההזמנות שהסתכם בכ-1.9 מיליארד שקל. אפקון מבססת את פעילותה כקבלן ראשי בפרויקטים עתירי מערכות, מזהה הזדמנויות ליצירת ערך וזוכה בפרוייקטים בסדרי גודל משמעותיים. החברה ממוצבת היטב מבחינה תפעולית וערוכה לקפיצת מדרגה בליווי והקמת פרויקטים למבנים ותשתיות ובמתן פתרונות מגוונים וטכנולוגיות המותאמים לצרכי הלקוח".
ג'רי שנירר, מנכ"ל אפקון החזקות: "אפקון מממשיכה להתקדם בהתאם לתכניותיה ומזהה הזדמנויות ליצירת ערך בפרוייקטים משמעותיים, המהווים קפיצת מדרגה בפעילותה. אפקון מחזקת את מעמדה בשוק המערכות והשירותים לתעשייה, תוך ביצוע פרויקטי דגל ללקוחות בינלאומיים מובילים. פרוייקט קמפוס אינטל בקרית אריה, הגדול בתולדות החברה, נמצא בעיצומו ועומד בלוחות הזמנים. אנו גאים בעליה בצבר ומשקיעים מאמץ בעולמות הטכנולוגיה. כמו כן, במגזר התקשורת הודענו על תכנית הבראה, זאת כחלק מצעדי התחדשות והתייעלות לשם התאמת הפעילות לצרכים המשתנים של השוק, וזאת במקביל למאמץ למכירת מערכות ה-Aeonix בשווקים הבינלאומיים. המיקוד העסקי ביחידות השונות, יחד עם הגידול בהכנסות ימשיכו להניב פירות והחברה תמשיך להשיא ערך לבעלי המניות."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה