ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

קזינו כחלון: באיזה עיר במרכז סיכויי הזכייה של בני המקום בדירה עומדים על 90%?

וגם - העיר הסופר אטרקטיבית שבה לבני המקום יש סיכוי של 34.5% לזכות בדירה במחיר למשתכן - צפו בטבלה
משה כחלון, צילום: משרד האוצר; Bizportal
משרד האוצר מעדכן כעת כי בחלוף 9 ימים מאז פתיחת ההגרלה הגדולה (15,000 דירות) של פרויקט 'מחיר למשתכן' נרשמו להגרלות 32,604 משקי בית וזאת מתוך 46,000 משקי בית שהינם חלק מסדרה א' ומורשים להשתתף בהגרלות הנוכחיות. אין ספק שמדובר בהישג עבור כחלון שמשמעותו הבעת אמון מצד הזוגות הצעירים בתכנית הדגל שלו.

העיר שזוכה לפי שעה לביקוש הגדול ביותר היא ראשל"צ. לא פחות מ-10,860 משקי בית נרשמו להגרלה על 490 הדירות שמתוכן 97 דירות מיועדות לבני המקום, כלומר תושבי ראשל"צ. המשמעות היא שסיכויי הזכייה עבור אלו שאינם תושבי המקום עומדים על 3.7% ועבור אלו שהינם בני בני המקום גבוהים במעט. בעניין זה נציין כי 2,703 מהנרשמים בראשל"צ הם בני המקום ולפי התקנון ראשית מתקיימת הגרלה על 97 הדירות לבני המקום (סיכויי זכייה של 3.58%) ורק לאחר מכן מתקיימת ההגרלה לאלו שאינם בני המקום (שאליהם מצטרפים בני המקום שלא זכו בהגרלה בהגרלה על 97 הדירות). כלומר בחישוב 2 ההגרלות הסיכוי של בני המקום לזכות עומדים על כמעט 7.1%.   

העיר שנמצאת במקום השני מבחינת היקף הביקוש היא הרצליה. 9,232 זכאים נרשמו להגרלה על 1,176 דירות בעיר, מתוכם 291 לבני המקום. סיכויי הזכייה הנוכחיים בהרצליה עבור אלו שאינם בני המקום עומדים על 9.9%. סיכויי הזכייה לאלו שהינם בני המקום גבוהים מאוד ועומדים על מעל 27% בהגרלה הראשונה המיועדת להם כאשר לאחר מכן תינתן האפשרות לבני המקום שלא זכו בהגרלה הראשונה להצטרף להגרלה השנייה. בחישוב נגלה כי בשיקלול 2 ההגרלות הסיכויים של בני המקום לזכות עומד על 34.5%. 

העיר שנמצאת במקום השלישי היא מודיעין. 8,832 זכאים נרשמו להגרלות במודיעין על 1,289 דירות שמתוכן 256 לבני המקום. סיכויי הזכייה לאלו שאינם בני המקום עומדים עומדים על 12% כאשר לבני המקום הסיכויים בהגרלה הראשונה עומדים על 38.3%.

עוד נציין את יבנה עם 6,180 נרשמים להגרלות על 1,981 דירות שמתוכן 396 דירות מיועדות לבני המקום. כלומר סיכויי הזכייה של אלו שאינם בני המקום עומדים על 27.5% והסיכוי של בני המקום לזכות בהגרלה הראשונה עומד על 87% ובשקלול 2 ההגרלות הסיכויים עוד מטפסים.  

נציין גם את ראש העין עם 6,080 שנרשמו להגרלות על 1,683 דירות שמתוכן 332 דירות שמיועדות לבני המקום. סיכוי הזכייה של אלו שאינם בני המקום עומדים על 23.5% ואילו הסיכוי של אלו בני המקום עומד על 59% בהגרלה הראשונה.

עם זאת, ראוי לציין כי בפועל הסיכויים מעט גבוהים יותר שכן לכל זכאי יש כעת את הזכות להירשם ל-3 הגרלות, והמשמעות היא שבפועל יהיו כאלו שייזכו ביותר ממקום אחד ולכן יותרו על זכייתם - ובכך יפנו מקום לבאים אחריהם ברשימה.  

 


תגובות לכתבה(35):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה