הולכים על נדל"ן בארה"ב: במיטב-דש ישקיעו כחצי מיליארד שקל

 |  (2)
צבי סטפק, צילום: ישראל הדרי; יח,צ
בית ההשקעות מיטב דש, בשיתוף עם חברת הנדל"ן האמריקאית-ישראלית הרבור גרופ, ישקיע כחצי מיליארד שקל ברכישת נכסי נדל"ן למגורים, משרדים ומסחר, ובמתן חוב כנגד שעבודים על נכסי נדל"ן ברחבי ארה"ב.
ההשקעה כוללת בין השאר, רכישת 12 מקבצי דיור להשכרה באזור החוף המזרחי, במדינות ניו יורק, פלורידה, ג'ורג'יה ופנסילבניה. המקבצים כוללים מעל 4,000 יחידות דיור ומניבים תשואות של כ-5.5%-7% (לפני מינוף) עם שעורי תפוסה גבוהים של מעל 92%. חלק מהיחידות שנרכשו מיועדות לעבור שיפוץ שצפוי להעלות את שכר הדירה ואת התשואה על ההשקעה.
החל משנת 2016 גדל תיק ההשקעות בנדל"ן של קופות הגמל, קרנות הפנסיה וההשתלמות של מיטב דש בכ-400 מיליון שקל. לפי הודעת בית ההשקעות, יחד עם המשך ההשקעה הצפויה עם הרבור גרופ, והשקעות נוספות שתבצע מיטב דש, תיק הנדל"ן צפוי להמשיך ולגדול בשנים הקרובות.
ברק בנסקי, מנהל השקעות ראשי במיטב דש גמל ופנסיה: "השקעה בנדל"ן ישיר, מעניקה לעמיתי הגמל והפנסיה גיוון ופיזור הכרחי בתיק ההשקעות. ההשקעה צפויה להניב תזרים קבוע ויציב לתקופה ארוכה, עם קורלציה נמוכה לשוק הסחיר".
ניר טואף, מנהל השקעות הנדל"ן במיטב דש: "ההשקעה שלנו בנדל"ן בארה"ב הניבה עד עתה תשואה שנתית של למעלה מ-9%. אנו סבורים כי ביחס לאלטרנטיבות ההשקעה בשוק הסחיר, נכון להמשיך ולהגדיל את תיק נכסי הנדל"ן הישיר בתקופה זו."  
 
אודות הרבור גרופ: הרבור גרופ עוסקת ברכישה, ניהול, השבחה ומימוש של נדל״ן מניב בארה״ב. כיום הרבור גרופ מחזיקה ומנהלת כ- 40 בנייני משרדים ונכסי מסחר וכ-22,000 יח"ד בהיקף של למעלה מ-4.5 מיליארד דולר. בין המשקיעים הישראלים בהרבור גרופ ניתן למנות חברות ביטוח, קרנות פנסיה, חברות ציבוריות ופרטיות ומשקיעים פרטיים רבים.
 
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  מעולה ! להגשמה וסיטיאר יש המון נכסים למכירה (ל"ת)
  שייקה 18/06/2017 11:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  אל תעשו את זה
  אבי 18/06/2017 10:57
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מספיק נפלתם ברומניה תסתכלו על האגחים של קרדן 40 אחוז תשואה
  סגור