ש.י.ר שלמה נדל"ן: עלייה של 25% בהכנסות ל-35 מיליון שקל

ישראל רייף: "בשנים הקרובות אני צופה שיפור נוסף עם השכרת המלון בפרנקפורט והנבה מלאה של הנכסים שנרכשו במהלך 2016"
 | 
ישראל רייף, צילום: יח"צ
חברת ש.י.ר שלמה נדל"ן מקבוצת שלמה מפרסמת את הדו"ח הכספי לרבעון הראשון, לפיו ההכנסות עלו ב-25% ל-35 מיליון שקל. עיקר הגידול כתוצאה מהנבה מלאה של הנכסים באור יהודה ובצפון גרמניה שנרכשו ב-2016 ומשיפור בפעילות המלון בפרנקפורט. הרווח הנקי הסתכם בכ-45 מיליון שקל, זאת בהשוואה לרווח של כ-7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.
בחודש דצמבר האחרון דיווחה החברה על עסקת מכירת בניין משרדים בפרנקפורט, גרמניה תמורת כ-80 מיליון שקל. העסקה הושלמה במהלך הרבעון הראשון ותמורת המכירה התקבלה. לאחרונה הודיעה החברה כי התקשרה במזכר הבנות לא מחייב להשכרת מלון הדגל בפרנקפורט לתקופה של 20 שנה תמורת שכירות מינימלית של כ- 5 מיליון אירו.
ישראל רייף, יו"ר ש.י.ר שלמה נדל"ן: "החברה נהנית מתזרים מזומנים שוטף לאור תפוסות מלאות של הנכסים המניבים ובחוזים ארוכי טווח. מכירת בניין המשרדים בפרנקפורט הינה הישג משמעותי ששיפר באופן משמעותי את הון החברה והתזרים. בשנים הקרובות אני צופה שיפור נוסף עם השכרת המלון בפרנקפורט והנבה מלאה של הנכסים שנרכשו במהלך 2016. יתרות המזומנים של החברה והתזרים מהמכירה בפרנקפורט יאפשרו לחברה המשך פיתוח עסקי וניצול הזדמנויות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה