ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

בית הזהב ורבד רכשו רשת בתי אבות באנגליה בכ-76 מיליון ליש"ט

גולן רובינשטיין, צילום: קובי קוונקס
בית הזהב 0% בית הזהב 1,537 0% בית הזהב בסיס:1,537 פתיחה:1,537 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: רשת המפעילה בתי אבות בישראל, רוכשת בשותפות שווה עם חברת רבד 0% רבד 705 0% רבד בסיס:705 פתיחה:705 גבוה:705 נמוך:704.9 תמורה:11,576 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , תאגיד אנגלי המחזיק בפורטפוליו של 13 בתי אבות ונכסים נוספים באנגליה. זאת בתמורה כוללת של 76.7 מיליון ליש"ט. 
מדיווח החברות עולה כי הרכישה מומנה על ידי 3 הלוואות בנקאיות באנגליה לטווח ארוך בהיקף של כ-44 מיליון ליש"ט, והיתרה כ-32.5 מיליון ליש"ט במימון הון עצמי של החברות. במסגרת ההלוואות, 2 מהן לתקופה ארוכה של 18-20 שנים בריבית LIBOR בתוספת מרווח של 2.25% ההלוואה השלישית והקטנה מביניהן, היא הלוואת גישור עד למכירת בית האבות Solent Grange. 
מתוך הפורטפוליו 7 מבתי האבות ממוקמים בלונדון (383 מיטות) ואילו יתר נכסי הפורטפוליו פרוסים ברחבי דרום מזרח אנגליה, כאשר סך הפורטפוליו כולל כ-770 חדרים מתוכם כ-140 חדרים הנמצאים בשלבי אכלוס ראשוניים. מבית הזהב ציינו כי היקף ההכנסות של החלק המאוכלס בפורטפוליו 12 חודשים שהסתיימו באוקטובר 2016 הסתכם בכ-26 מיליון לליש"ט והיקף ה-EBITDA (רווח תפעולי תזרימי) השנתי הסתכם בכ–7.5 מיליון ליש"ט לאחר הוצאות מטה.
הרכישה מצטרפת לרכישות קודמות שביצעו החברות בשנים 2013-2014 של בתי אבות באנגליה ונכון להיום הן מחזיקות ומנהלות רשת של 6 בתים עם 355 חדרים הממוקמים באזור מערב בקרבת העיר לונדון.
מהחברות ציינו שהכוונה הנה לנהל  ולתפעל את הפורטפוליו במתכונת הנוכחית כפעילות מניבה תוך ניצול זכויות בניה ונקיטת פעולות לקבלת היתרים לבניה נוספת, ולרבות תכנית בעבודה שאינה מאושרת עדיין להריסת בית Southborough המצוי בעיר לונדון ובנייתו מחדש כך שיכלול 66 מיטות.
גולן רובינשטין מנכ"ל בית הזהב "מדובר ברכישה אסטרטגית מצוינת של 13 בתי אבות אשר משלימה את פעילותינו בארבע השנים האחרונות באנגליה לרשת של 19 בתי אבות עם 1120 חדרים בלונדון וסביבתה. הדמוגרפיה העולמית משתנה במהירות עצומה ורכישה מהותית זו מהווה חיזוק משמעותי למנוע הצמיחה של החברה. אנחנו גאים למנף את המומחיות והניסיון של בית הזהב מזה 30 שנה בתחום בתי האבות הן במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר והן באיתור צרכים חדשניים לאוכלוסיית הגיל השלישי".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה