ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

מתקרר: ירידה של 5.3% בדמי השכירות במשרדים בהרצליה במחצית השנייה של 2016

על פי סקירת אינטר ישראל יועצי נדל״ן לחציון השני של 2016, הרצליה רושמת ירידה של 5.3% בדמי השכירות, מ-100 שקלים למ"ר ל-95 שקלים למ"ר

בנייני משרדים אירופה, צילום: Getty images Israel

צינון במחירי שכירות המשרדים בהרצליה: לאחר עלייה של כ-31% בדמי השכירות בהרצליה בשנתיים האחרונות, נרשמה ירידה של כ-5% בחציון השני של 2016, כך עולה מסקירת שוק המשרדים של אינטר ישראל יועצי נדל”ן, זרוע הפעילות המקומית של חברת Cushman & Wakefield הבינלאומית. 

מניתוח החברה, עולה כי לראשונה בשנתיים האחרונות, לאחר שרשמה עלייה של כ-31% בדמי השכירות, ואף עקפה את המחירים בת"א, הרצליה רושמת בחציון השני של 2016, ירידה של 5.3% בדמי השכירות, מ-100 שקלים למ"ר (ברמת גמר) ל-95 שקלים למ"ר.
בין הסיבות לירידה בדמי השכירות בהרצליה, הסבירו באינטר ישראל: ״ניתן למנות מעבר חזרה של חברות ההייטק לדאון-טאון ת"א, תופעה אשר נצפית כיום בכל ערי ההייטק הגדולות כגון סן פרנסיסקו ואחרות, כמו גם פתיחת ציר 531 אשר הופך את רעננה וכפ"ס לאטרקטיביות ומתחרות ראויות, בדמי שכירות נמוכים משמעותית״.
עוד עולה מהסקירה, שלעומת הרצליה, בנתניה, דווקא נרשמה עליה של כ-6% בממוצע מחירי שכירות המשרדים. מ-53 שקלים למ"ר לכ-56 שקלים למ"ר, במחירי שכירות המשרדים. ״זאת לאחר תקופה ארוכה בה דמי השכירות דשדשו ברמות נמוכות״, הוסיפו מאינטר ישראל.
האזורים הנוספים בהם חלו שינוים בדמי השכירות על פי אינטר ישראל, הם: פתח-תקווה, עם עלייה של כ-3%. כמו כן, נצפו ירידות בראש העין (4%), אזור סובב נתב"ג (4.5%), כפר סבא (1.2%) ורעננה עם ירידה של כ-4%.
חברת אינטר ישראל יועצי נדל"ן, ניתחה כאמור את הביקוש וההיצע בתחום המשרדים בחציון השני של 2016. מחירי השכירות נבדקו לטענת החברה, בתשעה אזורים שונים במרכז הארץ, מנתניה בצפון ועד נס ציונה ורחובות בדרום. לסיכום נמסר מהחברה: ״בסקר נצפו שינויים קטנים בדמי השכירות בכל אזורי התעסוקה, דמי השכירות הממוצעים עומדים על כ-66 שקלים למ"ר ברמת גמר, ירידה של 1.5% לעומת החציון הקודם״.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה