הופקדה תכנית בבת ים: 200 דירות ושטחי מסחר במקום מבני תעשייה ישנים

 | 
באזור הביקוש
הוועדה המחוזית בראשותה של דלית זילבר החליטה להפקיד את תכנית 'מתחם הבורסקי 4' בבת-ים שתשלב מגורים תעסוקה, מסחר ותיירות באזור העסקים המתחדש של העיר בת ים. ממנהל התכנון נמסר כי התכנית במרכז בת ים, כוללת כ-200 יח"ד מתוכן לפחות 20% תהיינה דירות קטנות בשטח שלא יעלה על 80 מ"ר. עוד כוללת התכנית, 21,050 מ"ר לתעסוקה, 5,200 למסחר, 18,930 מ"ר למגורים ו- 820 מ"ר לצרכי ציבור. 
במסגרת התכנית, ייהרסו מבני התעשייה הישנים הקיימים כיום במתחם וייבנה הפרויקט שיהיה מורכב מארבע קומות שישמשו למסחר ותעסוקה ומעליהן ייבנו שני מגדלים בגובה של עד 35 קומות, לתעסוקה ולמגורים. בנוסף, התכנית כוללת רצועת שטח ציבורי פתוח של כ-1,200 מ"ר לטובת כלל התושבים המפרידה בין הפרויקט לכביש המצוי מדרום, ושטח ציבורי נוסף של כ- 400 מ"ר בתוך המתחם להנאת המבקרים בו. 
ממנהל התכנון הוסיפו כי ״תכנית זו מהווה נדבך נוסף עבור פיתוח אזור העסקים של העיר, בעיקר של חלקו הדרומי הגובל באזור המגורים החדש המשתרע עד לגבול עם ראשון לציון, שבנייתו תחל בקרוב. עירוב השימושים והחזית המסחרית שתלווה את הרחוב הן לכיוון רח' הבורסקי והן דרומה לכיוון השכונה החדשה, יתרמו להפיכת האזור לאינטנסיבי ופעיל במשך כל שעות היום״.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה