קרן מניבים רוכשת מבנה לוגיסטי בסמוך לבית שמש ב-82 מיליון שקל

 |  (1)
עופר אברם, שרון שוופי, איתי מל, צילום: נועה זני
קרן הריט הפרטית מניבים, רוכשת מבנה לוגיסטי באזור התעשייה הר טוב, הממוקם בסמוך לבית שמש ב-82 מיליון שקל. המבנה הנו בשטח של 15 אלף מ"ר ובמגרש של כ-24 דונם. ממניבים נמסר כי הנכס צפוי להניב כ-5.6 מיליון שקל בכל שנה בממוצע ולמשך של כ-10 שנים. 
המבנה הנרכש הינו מרכז לוגיסטי בגובה של כ-14 מטר, ומושכר כעת לחברת לוגיסטיקר מקבוצת ממן. מהחברה הוסיפו כי בניית המרכז הלוגיסטי הושלמה בחודשים האחרונים, ולוגיסטיקר שכרה אותו לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. 

עופר אברם, מנכ״ל מניבים: "המרכז הלוגיסטי שרכשנו הינו ממבני הלוגיסטיקה האיכותיים בישראל. מעבר למאפיינים סטנדרטים הנדרשים במבני לוגיסטיקה, כולל המבנה מרכיבים טכניים ייחודיים, וממוקם באזור מתפתח הנהנה מנגישות מעולה. להערכתנו, הביקוש לשטחי לוגיסטיקה ותעשיה באזור זה ילך ויגבר. כל אלה יאפשרו בעתיד השבחה נוספת של הנכס״. 

שרון שוופי, יו״ר מניבים: "המרכז הלוגיסטי בהר טוב הינו הנכס השלישי שמניבים רוכשת. רכישת הנכס תואמת את אסטרטגיית הקרן, הפועלת לרכישת נכסים מניבים בתמהיל שימושים רחב של משרדים, הייטק, תעשייה ולוגיסטיקה, תוך פיזור גיאוגרפי באזורי ביקוש שונים בישראל. הקרן בוחנת בימים אלה מספר עסקאות לרכישת נכסים מניבים נוספים התואמים את מדיניותה״. 

מהקרן ציינו כי הושלם עד היום גיוס של 267 מיליון שקל משורה של גופים בהם; פועלים שוקי הון, מיטב דש, אוניברסיטת בר אילן, אי.בי.אי, הלמן אלדובי, קרן פנסיה גלעד וגופים נוספים. את מניבים ייצגו ברכישת הנכס באזור התעשייה הר טוב עורכי הדין לוי אמיתי, יפית פלסנפלד וחן רוניס ממשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות'.

עוד הוסיפו כי מטרת קרן הריט מניבים היא להתנהל במתכונת המקובלת בקרנות ריט, "מבחינת מסגרת הפעילות, השקיפות, היחסים הפיננסים, חלוקות דיבידנד, דמי הניהול והמחויבות כלפי המשקיעים בקרן. בהמשך, תירשם החברה למסחר בבורסה בתל אביב, במתכונת של קרן ריט ציבורית".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ככל שמהפכת הקניות ברשת תתעצם כך חברות הלוגיסטיקה
  לופו 24/01/2017 12:20
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הגדולות תשגשגנה.
  סגור