אורנשטיין דחה בקשתה של ענבל אור לפסול את עצמו: "לא אוימתי ובוודאי שלא קיבלתי טובות הנאה"

 |  (7)
ענבל אור, צילום: ענת דניאלי
נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, השיב היום (ג') על הספין האחרון של ענבל אור. ענבל אור הגישה בקשה שהשופט אורנשטיין יפסול את עצמו מהתיק. בכתב בקשה ארוך היא הסבירה את בקשתה וטענה לשוחד ואיומים ועל ידי כך הובילה לביטול הדיון שהיה אמור להתקיים בעניינה באותה העת. אורנשטיין דחה את הבקשה והשית על ענבל אור הוצאות משפט: "לאור כל האמור, דין הבקשה להידחות. המבקשת תישא בהוצאות המנהל המיוחד בסך 2,500 שקל". 
אורנשטיין בהחלטתו דחה את טענותיה של ענבל אור שהוא אוים על-ידי גורמים עבריינים. כמו כן, דחה אורנשטיין את טענותיה של ענבל אור לקשר הפסול לכאורה בין משרדו לבין משרד המפרק, עו"ד איתן ארז. "גורסת החייבת כי לאחרונה נודע לה שבתה של 'מזכירתי האישית', הגברת קוסטינר, מועסקת כמזכירה במשרדו של בעל התפקיד, דבר שמהווה קשר פסול שמקים לגישתה עילת פסלות. אין בדברים ולא כלום: הגברת קוסטינר אינה מזכירה בלשכתי, היא עובדת במזכירות בית המשפט המחוזי במדור חדלות פירעון, ואין לי כל היכרות עם בתה". 
"שואלת החייבת האם קיבלתי שוחד או שגורמים עבריינים איימו עליי, ובשל כך ניתנו לטענתה החלטות שאינן מצדדות בגישתה. למותר לציין כי לא היו דברים מעולם: לא אוימתי ובוודאי שלא קיבלתי טובות הנאה, ואין לטענות האמורות כל שחר ובסיס, וטוב היה אם טענות אלה לא היו נטענות", כתב בהחלטה.
נזכיר כי  ענבל אור ביקשה בחודש ספטמבר האחרון לפסול את נשיא בית המשפט המחוזי בתל-אביב, השופט איתן אורנשטיין, מלדון בענייני פשיטת-הרגל שלה ופירוק החברות מקבוצת אור סיטי נדל"ן, וזאת, בין היתר, בטענה כי קיים "קשר סמוי ופסול" בין השופט אורנשטיין לעו"ד איתן ארז, שמונה למפרק החברות בבעלותה ולמנהל מיוחד לנכסיה בהליך פשיטת-הרגל. עוד טענה אור כי אורנשטיין "קיבל שוחד" כדי לסייע בהפלתה, או שהוא "מאוים על-ידי גורמים עברייניים".
תגובות לכתבה(7):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  להכניס את הנוכלת והגנבת לכלא, ויפה שעה אחת קודם. (ל"ת)
  אטילה 01/11/2016 16:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  לא ברור למה הגברת הזאת חופשיה
  יהודה 01/11/2016 15:17
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מי שמבצע עבירות כאלה במדינה מתוקנת כבר מזמן היה רואה את הכלא מבפנים . אנחנו רחמנים בני רחמנים עם הרבה סבלנות
  סגור
 • 4.
  האם כולם טיפשים
  איתמר פדן 01/11/2016 12:55
  הגב לתגובה זו
  1 0
  צריך להפסיק לפרסם את מהלכיה של הנוכלת הזאת, יש גבול להיתיחסות שלה לציבור כמטומטמים. אנא שיפטו אותה כמה שיותר מהר על הגניבות שביצעה, ושחררו אותנו מהעלבון הזה.
  סגור
 • 3.
  נוכלת לכלא ומיד.מסכנים מי שנתנו לה כספים. (ל"ת)
  יאיר 01/11/2016 12:30
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 2.
  כמו שכתבתי בעבר *רק* על גנבת מעמ זה בן 8---12 שנה (ל"ת)
  YL 01/11/2016 12:22
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • זוכרים
  אחד 01/11/2016 13:07
  הגב לתגובה זו
  0 1
  כל העם היהודי,בארץ ובתפוצות,זוכר בדיוק את שכתבת בעבר. אין צורך להזכיר או לחזור על הדברים הנבונים הללו. דברים חכמים - טוב שייאמרו פעם אחת בלבד.
  סגור
 • 1.
  למה בכלל להתיחס למפלצת הזו ולטענות השיקריות הללו שלה (ל"ת)
  משה 01/11/2016 12:13
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור