סקיילין מוכרת קרקעות באתר נופש בקנדה בכ-15.4 מיליון דולר קנדי

 | 
גיל בלוטרייך, צילום: מישורים
חברת הנדל"ן הקנדית סקייליין 0% סקייליין 2,937 0% סקייליין בסיס:2,937 פתיחה:2,937 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  המתמחה בהשקעות בנדל"ן מניב שבשליטת גיל בלוטרייך, מדווחת היום (ה') על התקשרות בהסכם עם צד שלישי למכירת שתי עתודות קרקע באתר הנופש "בלו מאונטיין" (Blue Mountain) בקנדה תמורת 15.4 דולר קנדי (כ-44.2 מיליון שקל) מהם סך של כ-11.5 מיליון דולר קנדי יירשם כהלוואה של סקיילין לרוכש אשר תיפרע עד לתום 3 שנים ממועד המכירה. כמו כן, השלמת העסקה כפופה להשלמת ביצוע ההתאמות בקרקע, שצפויה להסתיים עד סוף שנת 2019.
בגין חלקה בעסקה תרשום סקיילין רווח יזמי של כ-2.5 מיליון דולר קנדי (כ-7.2 מיליון שקל). בנוסף, לחברה ינבע תזרים מזומנים חופשי של כ-7.1 מיליון דולר קנדי (כ-20.3 מיליון שקל). הקרקעות למכירה הנן בשטח כולל של כ-158 דונם, כאשר על המגרשים ניתן להקים כ-91 בתים. 
לדברי בלייק ליון, מנכ"ל סקייליין, "העיסקה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה העסקית של החברה למימוש קרקעות שמיצו את פוטנציאל ההשבחה שלהן, וצפויה לפנות לחברה תזרימים בהיקף משמעותי, ולחזק את נזילותה ואיתנותה הפיננסית. מכירת זו מצטרפת למימושים נוספים עליהם דיווחנו מוקדם יותר השנה. החברה ממשיכה לפעול לניתוב התזרימים הפנויים שינבעו לה מהמימושים לביצוע השקעות מניבות וכן לניצול של הזדמנויות עסקיות חדשות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה