שופרסל שכרה שטח מקבוצת חנן מור בחריש ב-3.3 מיליון שקל בשנה

תקים סניף במרכז המסחרי של קבוצת חנן מור תמורת 67 שקל למ"ר ודמי ניהול של 12 שקל למ"ר
 | 
שופרסל שלי, צילום: Bizportal
שופרסל חתמה על מזכר הבנות עם קבוצת חנן מור להקמת סניף בעיר החדשה חריש, אשר מתאכלסת בימים אלו. במסגרת ההסכם, תשכור הרשת שטח של 4,000 מ"ר במרכז המסחרי שבכניסה לחריש. ההסכם שנחתם הינו הסכם ארוך טווח לשמונה שנים, דמי השכירות שנקבעו במרכז מסחרי More Shop יעמדו על 67 שקל למ"ר בתוספת של דמי ניהול בסך 12 שקל למ"ר - היקף התמורה השנתית הצפוי הוא כ-3.3 מיליון שקל סך הכל.
העיר חריש מתחילה את אכלוסה בימים אלה וזוכה להשקעה ממשלתית בתשתיות ופיתוח בהיקף של מיליארדי שקלים, המטרה ליישב בעיר כ-100 אלף תושבים ב-7 השנים הקרובות. נציין כי נכון להיום מדובר בסניף המרכזי היחיד של רשת כלשהי שישרת את תושבי העיר. כמו כן, זוהי עסקת השכירות המשמעותית ביותר עבור קבוצת חנן מור בתחום הנדל"ן המניב. 
מור נכנסה לתחום הנדל"ן המסחרי המניב לאחרונה, במסגרת זו היא מקימה בימים אלו את תשתית המסחר והפנאי של העיר בחריש. תשתית זו תתמקד בשלושה מרכזים מסחריים ובשדרת החנויות הראשית של העיר, אשר את כולם בונה קבוצת חנן מור.
לצד הפעילות בתחום הנדל"ן המסחרי, חנן מור +3.65% חנן מור 1,872 +3.65% חנן מור בסיס:1,806 פתיחה:1,806 גבוה:1,877 נמוך:1,824 תמורה:90,194 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: יוזמת פרויקטים למגורים בהיקף של למעלה מ-700 יחידות דיור בעיר חריש, אשר 41% מהן כבר נמכרו.
חנן מור יו"ר קבוצת חנן מור אמר: "מזכר ההבנות עליו חתמנו הינו אבן דרך מבחינת הקבוצה. מדובר בשותף אסטרטגי אשר מזהה אף הוא את הפוטנציאל הגלום בעיר חריש ואת הצורך העצום מצד תושבי העיר החדשה שרק ילך ויגבר. במכרז התמודדו רשתות שיווק מזון מהמובילות בארץ, מה שמעיד על העניין הרב שלקוחות מסחריים מוצאים בעיר".
מור הוסיף כי "אנו פועלים מול רשתות שיווק מתחומים שונים לאכלוס כלל שטחי המסחר של הקבוצה במרכזים הפתוחים ובשדרת החנויות. על פי העניין הרב שאנו רואים מצד הגופים, אנו מאמינים כי נוכל להגיע לאחוזי תפוסה גבוהים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה