ראש עיריית רמת השרון: "לא אחתום על היתרי הבנייה במורשה - עד לביצוע פתרונות תחבורה"

 |  (3)
אבי גרובר, צילום: א.פרטי
ראש עיריית רמת-השרון אבי גרובר "מוריד את הכפפות" ונלחם בפקקים בעירו, כאשר הודיע אמש כי לא יחתום יותר על היתרי בנייה במזרח רמת-השרון, אלא אך ורק בכפוף להתניית אכלוס המבנים בביצוע פתרונות תחבורתיים ויצירת כניסה ויציאה מצומת מורשה שיקלו על עומסי התנועה בעיר ובראשן כניסה ויציאה מצומת מורשה לכביש 4.
גרובר ציין כי אי אפשר לקדם בנייה חדשה בלי התייחסות נאותה לתשתיות הנלוות שהיא מצריכה, כדוגמת בתי-ספר חדשים והסדרים תחבורתיים. "לא אשלים עם התנהלות שכזו, של אכלוס בתים ללא הכנת תשתיות וללא תכנון וחשיבה קדימה, גם לטובת שאר התושבים מסביב לבנייה החדשה וגם לטובת תושבי אותם המתחמים שיצטרכו לגור באותם בניינים חדשים", ציין ראש העיר.
מהעירייה נמסר כי גרובר פועל מול משרד התחבורה לקידום הפתרונות התחבורתיים, שהם צו השעה ותנאי מרכזי להמשך קידום הפרויקטים במזרח העיר. וכי הוא דורש בתוקף את ביצוע הכניסה והיציאה בין שכונת מורשה לכביש 4 וזאת לאור המציאות התחבורתית העגומה במזרח העיר, שנובעת בין היתר בהעדר תכנון הולם לטווח הארוך. 
נציין כי כי הסדרת הכניסות והיציאות ממזרח העיר, תביא להקלה בעומסי התנועה בעיר וזאת משום שרמת-השרון מתבססת ברובה כיום על כניסה יחידה אל העיר מאזור הכפר הירוק.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  עוד פיתרון
  משה 11/08/2016 07:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  להאריך את האור הירוק מסוקולוב החוצהמרמהש לכוון תא. הרמזור מאוד קצר
  סגור
 • 2.
  עוד שריף שחושב שהעיר היא רק שלו.
  אל תחתום 10/08/2016 10:21
  הגב לתגובה זו
  0 4
  לא תחתום ולא תהיה ראש עיר גם ראש עירית פ"ת מפריע לבניה ולפינוי בינוי במרכז העיר יושב עם שומר ראש ומתחנף לדתיים שבחרו בו על קוצו של קול גם הוא לא יהיה ראש עיר. ואיפה משרד האוצר ומשרד הפנים שנותנים לכל ראש עיר להיות שריף? למה לא מפטרים את אלה שתוקעים את ההתקדמות והבניה. בינתיים ראש עיריית פ"ת מצליח אין בניה ואין פינוי בינוי האזרחים כועסים וזועמים והוא מחפש תחבורה בפ"ת יש פתרון הרכבת יכולה לעבור גם במרכז במקום מזרקה מבזבזת מים וכיכר מיותרת
  סגור
 • 1.
  סוף סוף
  תושב 10/08/2016 08:57
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סוף סוף ראש עיר שאכפת לו
  סגור