הראל ומגדל משכירות משרדים במגדל אלון ב-130 מיליון שקל

קבוצות הביטוח משכירות משרדים במגדלי אלון בתל אביב שבבעלותם לחברת שובל ניהול והשקעות תמורת כ-1.1 מיליון שקל לחודש בהסכם ל-10 שנים

 | 
בנייה, צילום: לילך צור
קבוצות הראל ביטוח ופיננסים ומגדל ביטוח חתמו עם חברת שובל ניהול והשקעות על הסכם להשכרת משרדים בשטח של כ-10,000 מ"ר באחד משני מגדלי אלון בתל-אביב שבבעלותם, כאשר היקף העסקה הינו כ-130 מיליון שקל. בנוסף, מהחברות נמסר כי הן במגעים מתקדמים להשכרת שטחים נוספים. 
חברת שובל השוכרת תשלם עבור שטחי המשרדים, החניה והשטחים הנוספים, דמי שכירות חודשיים של כ-1.1 מיליון שקל. העסקה הינה לתקופה של 10 שנים ולשוכרים ניתנה האופציה להארכת השכירות לשנים נוספות. 
פרויקט מגדלי אלון הינו פרויקט ענק הכולל שני בנייני משרדים בני 40 קומות כל-אחד, בהיקף כולל של למעלה מ-100,000 מ"ר משרדים וכ- 6,000 מ"ר שטחי מסחר. המתחם כולל כ-2,200 מקומות חנייה לטובת העובדים במגדלים וכן לבאי המתחם המסחרי
הפרויקט מצוי ברחוב יגאל אלון בתל אביב בסמוך לתחנת רכבת השלום ובצמידות לנתיבי איילון צפוי להשלים את הבנייה במחצית השנייה של 2017. הפרויקט כולל שני מגדלים, כאשר המגדל הצפוני, אלון 1, הינו בבעלות מלאה של קבוצות הביטוח הראל ומגדל. ההשקעה בהקמתו של פרויקט זה תעלה מעל 1.3 מיליארד שקל. יזמית הפרויקט היא קבוצת ב.ס.ר,  והוא נבנה על-ידי חברות הבנייה אשטרום ואלקטרה בנייה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה