אינטו גייסו 10.5 מיליון שקל לפרויקט נדל"ן בלונדון: "ישראלים רבים קנו פאונד ומחפשים אפיקי השקעה"

הפרויקט בהיקף כלל של 30 מיליון שקל ומיועד למכירה בתוך שנה וחצי

 | 
אחרי הברקזיט
הישראלים כנראה לא ממש מתרגשים מהברקזיט: אינטו (Iintoo), הרשת החברתית להשקעות בנדל"ן של ערן רוט ודב קוטלר, גייסה בשבוע האחרון 10.5 מיליון שקל להשקעה בפרויקט נדל"ן בלונדון שהיקף ההשקעה הכולל בו נאמד על כ-30 מיליון שקל. מדובר בפרויקט להסבת נכס מסחרי לפרויקט מגורים שיכלול 14 יחידות דיור, תוך ניצול זכויות בנייה בשטח הצמוד לו, ברחוב ברודווי בשכונת אילינג (Ealing).
במסגרת העסקה תעמיד אינטו הלוואה ליזם הפרויקט לתקופה של 18 חודשים כאשר עומדת לו הזכות לפרוע אותה כבר לאחר שנה. ההלוואה כוללת התחייבות של החברה היזמית לרכוש את חלקם של המשקיעים במחיר שסוכם מראש ומגובה בערבות אישית של היזם (Buy Back). תהליך הבנייה צפוי להסתיים בתוך 15 חודשים והדירות תימכרנה בתוך כשנה וחצי.
מהחברה נמסר כי העיירה אילינג, ממוקמת צפון מערבית למרכז לונדון במרחק 10 דקות נסיעה בלבד ברכבת, ונחשבת לאחת השכונות היוקרתית בסביבת עיר הבירה הבריטית. הביקוש לדירות בשכונה מבוסס על רוכשים מקומיים, ופחות על משקיעים זרים בשל אופיו העירוני של האזור וצפוי לעלות. לקראת 2019, תושלם בניית רכבת ה-Crossrail, שתחבר את השכונה ל-40 תחנות במרכז העיר, דבר שיעלה עוד את הביקושים ואת מחירי הדירות.
ערן רוט, בעלים משותף ומנכ"ל אינטו: "תהליך היפרדות אנגליה מהאיחוד יוצר הזדמנויות וסיכונים. גידרנו את סיכוני הנדל"ן בעסקה בהיבט של התחייבות חוזית של היזם, המגובה בערבות אישית לפרוע את חלקם של משקיעי הרשת לאחר 18 חודשים מתחילת ההשקעה בריבית שנתית ובכך ניטרלנו את סיכון אי ודאות מצב שוק הנדלן בלונדון ואפשרות לירידת ערך הדירות".
"ישראלים רבים קנו פאונד מאז הברקזיט בעקבות נפילת השער, ומחפשים אפיקי השקעה במטבע הבריטי ובאופן טבעי, נדל"ן מהווה אפיק השקעה מסורתי ויציב. אפשרנו למשקיעי הרשת החברתית להיכנס להשקעה בלונדון תוך ניצול רמות הפאונד הנמוכות בסוג השקעה נדלני"ת שלא תושפע מהברקזיט, זאת מאחר והפרויקט פונה לקהל משפרי הדיור הבריטי. מחירן של הדירות בפרויקט צפויים להיות בממוצע כ-600 אלף פאונד לדירות 1-2 חדרים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה