אורתם סהר וגינדי החזקות מקימות חברה על מנת להתמודד יחד על מכרזי 'מחיר למשתכן'

גינדי החזקות ואורתם סהר מקימים חברה על מנת להתמודד על מכרזים של 'מחיר למשתכן'. גינדי יעמידו אשראי ואורתם סהר יהיו אמונים על הביצוע - והרווחים חצי חצי
 |  (2)
אמיר נחום, צילום: שחר תמיר
שיתוף פעולה שנמשך כבר מעל לעשור בין חברת גינדי החזקות וחברת אורתם סהר עולה שלב. היום (ד') דיווחו כי שתי החברות ישתפו פעולה על מנת להתמודד במכרזים עתידיים של תכנית 'מחיר למשתכן'. במסגרת כך, גינדי החזקות תעמיד לשותפות מסגרת אשראי ראשונית של 100 מיליון שקל, ומעבר לכך העמדת ההון בגין כל פרויקט תהיה 75% ע"י גינדי החזקות ו-25% ע"י אורתם סהר. כאשר הרווחים יחולקו שווה בשווה.
במסגרת ההסכם, {אורתם סהר} תתכנן, תנהל ותבצע את הפרויקטים של "מחיר למשתכן" שבהם תזכה השותפות, ואילו גינדי החזקות תהווה גורם פיננסי מממן להון העצמי. ההתמודדות במכרזים תחול על פרויקטים עתידיים ולא הקיימים. אורתם סער זכתה במכרזי 'מחיר למשתכן' בקרית מוצקים וביוקנעם וכן בפרויקט 'מחיר מטרה' בראש העין. 
אמיר נחום, מנכ"ל אורתם סהר, אמר: "ההסכם עם גינדי החזקות הוא שלב נוסף ביישום האסטרטגיה של אורתם סהר, במסגרתה פעילות הליבה של הקבוצה תתמקד בייזום. אנו רואים בפרויקטים של 'מחיר למשתכן' מנוע צמיחה חשוב במסגרת פעילות הייזום שלנו. הקמת החברה המשותפת יוצרת פלטפורמה בעלת יכולות תכנון, ביצוע ומימון גבוהות, שתאפשר לנו להקים פרויקטים בייזום בהיקף  של אלפי יחידות דיור. השילוב עם גינדי החזקות הוא טבעי עבורנו, ובא בהמשך לשיתוף פעולה פורה בין החברות בעשור האחרון".
שיתוף הפעולה של אורתם סהר וגינדי החזקות נמשך כבר כעשור. במסגרתו, הקימה אורתם סהר עד היום כ-1,700 יחידות דיור עבור גינדי החזקות בתל אביב, רמת גן, שוהם,  ראשל״צ, מצליח, רמת השרון ועוד. בימים אלו היא מבצעת עבורה פרויקטים בצוריאל בראשל״צ, במצליח, בגוש הגדול בתל אביב ובשוהם, בהיקף כולל של כ-600 יחידות דיור. כמו כן, לפני מספר חודשים, הודיעה גינדי החזקות כי ביקשה מאורתם סהר להחליף את חברת דורי בניה באתרים היוקרתיים שלה, בהם פרויקט המשתלה בתל אביב ופרויקט הוק ברמת השרון.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  רק בישראל חברות שבנו דירות דפוקות ממשיכות להתקיים
  לא יאומן 14/04/2016 12:01
  הגב לתגובה זו
  1 0
  שתי חברות שנפלו להן מרפסות וסיכנו חיי אדם, מקבלות צ'ופר מהמדינה
  סגור
 • 1.
  חדרה.המרפסות שנפלו.
  ישראל ישראלי 13/04/2016 18:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הזהרו.ודלא יעבדו עליכם.חבל.
  סגור