פרשת הג'יפ: ענבל אור ממשיכה לנסוע ב'לנדרובר' - עד מתי?

ענבל אור שוב מחליפה את עורך דינה ומבקשת זמן להגיב על בקשת המפרק שתפקיד את ג'יפ הלנדרובר - השופט אורנשטיין קיבל בקשתה
 | 
ענבל אור, צילום: ענת דניאלי
בחמישי האחרון ביקש מפרק אור סיטי נדל"ן, עוה"ד איתן ארז, כי ענבל אור תפקיד את רכבה המשועבד לבנק המזרחי. אור הייתה אמורה להשיב על בקשה זו עד היום (ב'), אך החליפה את עורך דינה (שוב) וביקשה זמן נוסף לתגובה בעניין השבת הג'יפ. השופט אורנשטיין קיבל בקשתה וכעת יש בידיה 24 שעות להגיב.
במכתב שנשלח  מצד עוה"ד החדש של אור, שלמה טופז, הוא מספר כי אור פנתה אליו אתמול (א') בשעות הערב לצורך ייצוג וזאת משום שעוה"ד שלה דן נובהארי כביכול נאלץ לנסוע לחו"ל ולא יוכל לייצגה. זאת בהמשך לכך שבחמישי האחרון עו"ד ראובן בילט התפטר מתפקידו. 
?בתוך כך, לבקשת רשות המיסים, הוצאו לענבל אור צווים, שלא מאפשרים לה לבצע כל שינוי בנכסיה האישיים, כאשר ברשותה 12 נכסי נדל"ן ושני רכבים. 
על פי עו"ד טופז, אור הייתה צפויה להגיע ולהעביר את החומרים בתיק ועל מנת להסדיר את הייצוג אך "לנוכח דרישת המשטרה כי תתייצב היום לחקירה נדחתה הפגישה". לכן, אין בידיו את החומרים ולא יכול להשיב לבקשת הפקדת הג'יפ בידי מפרק החברה. עוד הוא הוסיף כי אור יצרה עימו קשר בדחיפות וייפתה את כוחו בשיחה טלפונית לצורך הגשת הבקשה לדחייה. 
בבקשה עו"ד טופז טוען כי "על מנת שזכויותיה החוקתיות של גברת אור לייצוג הולם במסגרת ההליך האזרחי המתנהל בפני כבודו, לא יפגע עקב דרישת המשטרה כי תתייצב לחקירה היום שעיכה את מינוי בא כוחה חדש והגשת תגובתה במועד". 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה