21:17 מטבע הביטקוין נסחר לראשונה מעל 6000 דולר ליחידה

20:46 התאגיד ששואף להשקיע 880! מיליארד דולר בעשור הקרוב בסקטור הטכנולוגיה >>

18:44 סגירה יציבה בבורסות אירופה: הדאקס קרוב לרמת ה-13 אלף הנק'

08:53 שוק המט"ח: הדולר מתחזק 0.6% מול היין לרמה של 113 יין לדולר

08:07 בורסות אסיה: מדד האנג סאנג מטפס 1%

21:09 הסיבות שהביאו לתנודה החדה הבוקר בשווקים, האם יש סיבה לדאגה? >>

ישיא קית Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
שלום, אורח התחבר
התיק שלך ריק.
להוספת ניירות לחץ כאן
בוא להיות משקיע מיומן!
קבל שיעור ראשון
בחינם
תודה על פנייתך, נציגינו ייצור איתך קשר בהקדם
לש םירטלזוינה Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
BizTV
BizTV
ן"לדנ רודמ

מדור נדל"ן

מדור נדל"ן

תויגתב יכה
הכי בתגיות

האם החברה שביקשה לרכוש את 'אור סיטי נדלן' בכלל קיימת?

החברה הבריטית Shilet הגישה אתמול בקשה לרכישת החברה של ענבל אור - וחזרה בה לאחר שעות: בדיקה אודות החברה
 | 
מעלה שאלות
Share
מי היא החברה ש'ביקשה לרכוש' את אור סיטי נדלן וחזרה בה? אתמול פרסמנו כי חברה בשם shilet ltd היושבת בלונדון מעוניינת כביכול ברכישת חברת הנדל"ן של ענבל אור, ובהמשך היום משכה החברה את הצעתה.


פרט לדינמיקה, התמוהה למדי, של הצעת הרכישה וביטולה על ידי חברת Shilet ltd – בדיקה אודותיה מעלה ספק לגבי תחום עיסוקה, ואף מעבר לכך: החברה, שתחת הלוגו שלה צויינה כתובתה המדוייקת בלונדון, ובצדי הדף מספר טלפון ישראלי, מוגדרת כחברת "Private limited with Share Capital", שהוקמה בחודש נובמבר 2013. לפי פרטי החברה אותם הצלחנו להשיג (ובהקשר זה נדגיש: כל הפרטים שנציין הושגו דרך חיפוש שמה ואו כתובתה של החברה, כשאזכורה מופיע אך ורק במספר מצומצם של אתרים לאיתור חברות - ולא מעבר לכך; ג"א) - מספר הטלפון שלה מורכב מ-7 ספרות בלבד, בעוד מספר טלפון בריטי מורכב מ-8 ספרות, ועוד קידומת אזור בת 2 ספרות. מבדיקתנו, קו הטלפון של החברה לא היה מחובר, ואין אפשרות כי מדובר במספר ישראלי.

המידע המוזר אודות הצעת הרכישה של החברה האלמונית (כה מוזר שעיכב אותנו מעט מלפרסם זאת בתחילה, אתמול; ג"א) הביא אותנו לגילוי פרט מעניין נוסף אודות אותה חברה, והוא שהיא נשלטת בידי שני אנשים, בחלוקה של 90%-10%,  ושבדירקטוריון שלה חבר אדם אחד בלבד, אותו אדם המחזיק ב-90% ממנה. שמו מוצג כ-רוי דניס טולפס (Roy Dennis Tolfts).בדומה לניסיון להשיג פרטים על חברת Shilet ,גם הניסיון לחפש מידע אודות בעל השליטה אינו דבר פשוט, למרות היותו הדירקטור היחיד בחברה שהציעה 50 מיליון שקל עבור חברת נדל"ן בישראל. המידע שכן הצלחנו לדלות היה גילו, האזרחות שלו, ומקום תושבותו.פרט מעניין נוסף אודות אותו דירקטור יחיד, הוא שהוא חבר בדירקטוריונים של עוד למעלה מ-40(!) חברות שונות, כולן חברות בע"מ (שמן מסתיים ב"LTD"), וכולן עודן פעילות (לפי הפרסום באינטרנט). מעבר לכך, דירקטור זה היה חבר בעוד כ-20 חברות נוספות, שכעת אינן מוגדרות כ'פעילות'.

עיסוקו של בעל השליטה, לפי אותם אתרי מידע שונים העוסקים בחברות רשומות, לא מסתכם רק בחברות בדירקטוריונים של חברות רבות, אלא, לפי הפגישות המתועדות שם, אלא גם כיועץ (CONSULTANT) וכן כעוסק בתחום הפרסום (COMMERCIAL) לחברות רבות.

נדגיש כי קיימת שאלה לגיטימית - האם מדובר באותו אדם או שמא באנשים רבים בעלי שם זהה. בדיקה במנועי חיפוש בהחלט חיזקה את ההערכה כי אכן אותה דמות הוא, כשגם חיפוש ב'פייסבוק' חיזק עוד יותר הערכה זו – ובאופן כמעט חד משמעי – מדובר באותו אדם.

אם כן, ההתנהלות המעט מוזרה של הגשת הבקשה לרכישת חברת אור סיטי נדל"ן, שהעלתה סימני שאלה בדבר רצינות ההצעה (בשל ביטולה לאחר מספר שעות) – מעלה עוד סימני שאלה רבים בדבר החברה העומדת מאחוריה  – מיהי אותה חברה אלמונית בשם  Shilet LTD.

ניסיונותינו ליצור קשר עם מר משה סבח (או משה שחר), שהיה החתום על מסמך הרכישה שהגיע אלינו, נענו בניתוקים ואו חוסר רצון לדבר עימנו.
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו ונתקן.
תודה עבור פנייתך, היא תיבדק ותטופל בהקדם שלח
הרשמה לניוזלטרים
הירשם לסיכום היומי של תחום הנדל"ן וקבל מידע למשקיע וחדשות מהארץ ומהעולם
כללי
מדורים
שווקים
שירותים
טאבו ישיר
תמיד מעודכנים לאתר טוויטר לאתר פייסבוק RSS Mail Red mail
חפש
כל הזכויות שמורות לחברת ביזפורטל בע"מ מקבוצת קו מנחה © |תנאי שימוש | לאתר אקטיבטרייל
לחץ לביטול הצגת המידע המורחב על מדד/נייר בבר המדדים, לחיצה נוספת תשיב את המידע.