ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

כצמן מחזק - זהבית כהן מצטרפת לדירקטוריון גזית גלוב

גזית גלוב ממנה את זהבית כהן לדירקטריון החברה לאחר סיום כהונתו של שי פלפל. בנוסף, דווח על אישור תקנון שיובאו מידי שנה מינוי כל הדירקטורים בחברה שאינם חיצוניים
זהבית כהן, צילום: רמי זרנגר
הבוקר (ד') מדווחת גזית גלוב, חברת הנדל"ן המניב שבשליטתו של חיים כצמן' על מינויה של זהבית כהן לדירקטוריון החברה, זאת לאחר הודעת סיום כהונתו של שי פלפל. כהן הינה שותפה בקרן אייפקס העולמית ומנכ"לית המשרד בישראל. כמו כן, לאחר מינויה של כהן, הוחלט בדירקטוריון על אישור תיקון לתקנון, במסגרתו יובאו מדי שנה למינוי כל הדירקטורים בחברה אשר אינם חיצוניים.
נזכיר כי הדיווחים הינם בצל הירידות החדות במניית גזית גלוב +2.43% גזית גלוב 3,540 +2.43% גזית גלוב בסיס:3,456 פתיחה:3,456 גבוה:3,542 נמוך:3,439 תמורה:24,893,490 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , שהשלימה לאחרונה ירידה של כ-40% מהשיא, לשפל של 5 שנים. בעקבות כך, לפני כשבוע ביקר חיים כצמן בעל השליטה ויו"ר החברה בישראל ונפגש עם מוסדיים בניסיון לתקן את מערכת היחסים עם החברה (ובעיקר עם המניה) - "השוק מעניש את גזית גלוב יתר על המידה", כך אמר. 
מגזית גלוב נמסר כי המינוי של כהן הינו משום ניסיונה בתחום המיזוגים ורכישות: "תחום בו תוכל לתרום ליישום האסטרטגיה של החברה". כאמור, כהן שימשה בעבר כיו"ר הדירקטוריונים של תנובה ופסגות, ובטרם הצטרפה לאייפקס, כיהנה כמשנה למנכ"ל וכסמנכ"ל כספים בקבוצת איי.די.בי, כסמנכ"לית ב- Chase Manhattan Bank ועוד. 
חיים כצמן, בעל השליטה ויו"ר דירקטוריון גזית גלוב, הגיב על שינוי התקנון ומסר כי: "השינוי במתכונת הדירקטוריון מיועד להגביר את האיכות הגבוהה של המימשל התאגידי בקבוצה, ולהתאימו למקובל בחברות גלובליות מובילות. אנו רואים חשיבות רבה בהעמדת הדירקטורים לבחירה מדי שנה, משום שהדבר מעניק לחברה גמישות ניהולית ומאפשר לכלל בעלי המניות מן הציבור, להשפיע באמצעות האסיפה הכללית על מינוי דירקטורים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה