אזור מגורים חדש בת"א: תראו היכן יוקמו 170 דירות - מה המחיר המוערך?

תדהר ומבנה יקימו דירות 2-5 חדרים, כולל פנטהאוזים במזרח תל אביב וכן שטחי מגורים ומשרדים
 |  (1)
נדל"ן, צילום: לילך צור
קבוצת מבנה וקבוצת תדהר הודיעו היום (ב') כי יקימו פרויקט מגורים בתל אביב בהשקעה של כ- 420 מיליון שקל. הפרויקט ממוקם במתחם יגאל אלון, על פינת הרחובות עמינדב ומיטב ויכלול כ-170 יחידות דיור.
בהתאם להסכם בין הקבוצות, תרכוש תדהר 50% מהזכויות להקמת הפרויקט, בתמורה לסך של 67.25 מיליון שקל. ביצוע פרויקט המגורים יבוצע במסגרת של עסקה משותפת של הצדדים, בחלקים שווים, במסגרתה יפעלו במשותף לתכנן, להקים, לנהל ולשווק את הפרויקט.
בנוסף, התקשרו הקבוצות עם חברת בניה מקבוצת תדהר בהסכם ביצוע להקמת פרויקט המגורים, וכן לביצוע עבודות נוספות עבור החברה הבת כחוכרת של חלקי המקרקעין במתחם שאינם כלולים בפרויקט המגורים. העבודות הנוספות יכללו, בין היתר, קומות חניון תת קרקעי מתחת למגדל המגורים שישרתו גם את השטחים המסחריים והמשרדים במקרקעין הגובלים בשטח הפרויקט. תחילת ביצוע פרויקט המגורים ושיווקו מתוכננים לסוף המחצית השנייה של 2015.
הפרויקט עתיד להיבנות על שטח של כ- 5,900 מ"ר, כחלק משדרת מגורים המתוכננת בין יגאל אלון לשדרות ההשכלה בשכונת ביצרון במזרח תל אביב. תמהיל הדירות המוצע בפרויקט  עתיד לכלול דירות – 2, 3, 4 ו- 5 חד' וכן מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים, כאשר דירות 2 ו- 3 חדרים יהוו אחוז משמעותי מאוד מהפרויקט.
דוד זבידה, מנכ"ל קבוצת מבנה: "מדובר בפרויקט מגורים משמעותי בלב ליבה של תל-אביב המיישם אסטרטגיה של הקבוצה להקמת נדל"ן למגורים בישראל ומתן מענה לביקושים הנרחבים לדירות בתמהיל מגוון, בפרט באזורי הביקוש, אשר אפשרויות הבניה בהם כיום מועטות. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם קבוצת תדהר בפרויקט זה"
 
גיל גבע, מנכ"ל ויו"ר קבוצת תדהר: "המיקום האטרקטיבי של הפרויקט בשילוב תמהיל דירות מגוון וריבוי של דירות בנות 2 ו- 3 חדרים,  יוצרים הזדמנות נדל"נית יוצאת דופן ואטרקטיבית באזור מבוקש וצומח במרכז תל אביב"
על פי הערכ לשכת שמאי המקרקעין, המחיר למ"ר הממוצע יעמוד על כ-25 אלף שקל למ"ר. המשמעות היא שייתכן ודירת 50 מ"ר תימכר תמורת כ-1.25 מיליון שקל ודירת 100 מ"ר תמורת כ-2.5 מיליון שקל. 
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  נדל״ן
  דליה 14/03/2016 12:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פרויקטים חדשים באזור המרכז
  סגור