קומבינציה: מצלאוי תבנה את עיריית בת ים ומגדל בן 35 קומות

החברה זכתה במכרז העירייה יחד עם שותפים ורכשה 4 דונם באזור התעשייה המתפתח בעיר
 | 
חוף בת ים, צילום: Getty images Israel
חברת מצלאוי 0% מצלאוי 354.7 0% מצלאוי בסיס:354.7 פתיחה:354.7 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדווחת, כי לאחר שזכתה יחד עם אחרים במכרז אותו פרסמה העירייה, היא התקשרה ביחד עם אחרים בעסקת קומבינציה מול עיריית בת ים.

במסגרת העסקה, מצלאוי והשותפים ירכשו מהעירייה מגרש באזור התעשייה המתחדש בבת ים בשטח של כ- 4 דונם ועוד שטח פרטי פתוח עליו יהיה ניתן לבנות מגדל בן כ- 35 קומות ממנו יוקצה שטח של 3,071 מ"ר לעירייה. בהתאם למדיניות באזור ניתן יהיה לשנות יעוד לחלק מהזכויות לצורך מגורים.

בנוסף במסגרת העסקה, יינתנו לחברה ולשותפים זכויות בניה לחניון תת קרקעי מתחת לשטח הבניין, בהיקף של כ- 1,000 חניות.

בתמורה לרכישת המגרש וזכויות הבנייה, יעניקו מצלאוי והשותפים שירותי בנייה קלה בקרקע סמוכה, שתיועד לבניית היכל העיירה המחודש בבת ים ששטחו כ-4,502 מ"ר. כמו כן שולם סך של 1.5 מיליון שקל לחברה לפיתוח חוף בת-ים.

האזור בכללותו יהיה אזור אליו יועברו גם חלק מבתי המשפט והוא צפוי להיות אזור מרכזי בעיר.

סמי מצלאוי יו"ר החברה ובעליה: "בעוד מספר שנים האזור צפוי להיות כמו מתחם בתי המשפט והעסקים ברחוב וייצמן בתל אביב המאופיין בתנועה ערה של אנשי עסקים ועורכי דין. כמו כן גם הקו האדום של הרכבת הקלה שיעבור במקום, אשר יחבר את המתחם עם תל אביב ופתח תקווה יהפוך את המקום למרכז עסקים מרכזי בגוש דן"

יוסי בכר, ראש עיריית בת ים בפועל ציין, כי ״בניין זה הוא נדבך נוסף וחשוב ביצירת מרכז תעסוקה ועסקים משמעותי בבת ים ויניב ערכים מוספים לעיר, לתושבים וליזם. אין ספק כי בית המשפט שיבנה בקרוב בסמוך לו יעלה מאוד את הביקוש למסחר ומשרדים ויהפוך את המתחם לשוקק״.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה