משכיר לעצמאי: שלמה גוטמן עבר מחברת הפניקס לקרן ריאליטי

מנהל תחום הנדל"ן בחברת הביטוח יהיה שותף רביעי בקרן ההשקעות בנדל"ן. מצטרף לשותפים מיקי ורדי, אוהד רוזן ואסף ורדי
 | 
שלמה גוטמן, צילום: יח"צ
קרן ריאליטי, קרן ההשקעות הפרטית המתמחה בהשבחת נדל"ן בישראל, הודיעה על הצטרפותו של שלמה גוטמן כשותף הרביעי בקרן. גוטמן יצטרף לשותפים מיקי ורדי, אוהד רוזן ואסף ורדי לקראת סבב הגיוס השלישי שמתוכנן לחודשים הקרובים.

שלמה גוטמן, 50, כיהן בשלוש השנים האחרונות כמשנה למנכ"ל חברת הפניקס השקעות ופיננסים וכמנהל תחום הנדל"ן בקבוצה. בתקופתו צמח פורטפוליו ה נדל"ן של הפניקס לכ-4 מיליארד שקל.

קודם לכן שימש גוטנן במשך כ-10 שנים כסמנכ"ל בחברת הביטוח מגדל, כאשר ב- 5 שנים האחרונות מתוכן שימש כמנהל תחום השקעות הנדל"ן והיה אחראי על בניית תיק נדל"ן בשווי של מעל לכ-7 מיליארד שקל.

קרן ריאליטי מתכננת לצאת לגיוס קרן שלישית בחודשים הקרובים, גייסה עד כה הון בהיקף של כ 400 מיליון שקל מגופים מוסדיים ופרטיים. הפניקס הודיעה כי היא בוחנת השקעה בקרן ריאליטי והצטרפות "כמשקיע עוגן".

קרן ריאליטי הינה קרן פרטית המתמחה בהשבחת נדל"ן. משקיעי הקרן נהנו עד כה מתשואה של כ-8% לשנה לאחר החזר ההשקעה. התשואה בפועל עומדת על כ-30% לשנה.

הקרן השקיעה ב-15 נכסים, כשבין הבולטים שבהם: פרויקט 'פארק החורשות' ברחוב הרצל ומתחם דרך שלמה בת"א, שמומשו בתשואה עודפת של למעלה מ-200%.

הקרן מנוהלת על ידי ד"ר מיכאל (מיקי) ורדי, לשעבר ראש מנהל מקרקעי ישראל, רו"ח אוהד רוזן ועו"ד אסף ורדי.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה