יו"ר מצלאוי חותך 36% מעלות שכרו - כמה ירוויח עכשיו כל חודש?

החברה הודיעה היום כי סמיר מצלאוי יוותר על הצמדת דמי הניהול לעליית המדד ויפחית את התשלום עבור הטלפון הנייד והרכב
 | 
 סמי מצלאוי בעלים חברת מצלאוי, צילום: יח"צ
חברת הנדל"ן מצלאוי 0% מצלאוי 354.7 0% מצלאוי בסיס:354.7 פתיחה:354.7 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום כי בעל השליטה ויו"ר החברה סמיר מצלאוי, מעוניין בהפחתה בדמי הניהול שהוא מקבל בגין ניהול החברה כיו"ר פעיל. מצלאוי מבקש הפחתה בשיעור של שליש משכרו החודשי לסך של 150 אלף שקל, בתוספת מע"מ. בנוסף לכך, מצלאוי מוותר על הצמדת דמי הניהול לעליית .

במסגרת הפחתת הגמול המבוקשת, מצלאוי מבקש גם הפחתה של התשלום עבור הרכב והטלפון הנייד המשמשים אותו. כתוצאה מהפחתות אלו תקטן עלות העסקתו הכוללת החודשית של מצלאוי בשיעור של 36%.

מצלאוי מסר: "הודעתי לחברה על רצוני כרגע בהפחתה משמעותית בשכר, מתוך מודעות לרחשי הציבור על גובה שכר הבכירים של החברות הציבוריות. חשוב לנו שציבור בעלי המניות והמשקיעים יהיו בטוחים כי מנהלי חברת מצלאוי עושים לילות כימים כדי לשמור עליה כאחת מחברות הנדל"ן המובילות והיציבות בישראל".

מצלאוי התייחס גם לענף הבניה בישראל ואמר כי "מצלאוי כמו גם יתר החברות שפועלות היום בישראל נתקלות בחומת בירוקרטיה בוועדות התכנון. הליכי התכנון נמשכים שנים ומונעים את התקדמותם של הפרויקטים ודוחים את השיווק, התחלות הבניה וכפועל יוצא גם פוגעים ברווחי החברות".

לדבריו, רק באמצעות קידום ההליכים בוועדות התכנון ניתן יהיה להגדיל את נפח הבניה בישראל ולצמצם את הפערים בין ביקוש להיצע שגורם להמשך עליית המחירים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה