כתבו על זה בעיתון: נתן חץ רכש את מתחם "וושינגטון פוסט" ב-159 מ' ד'

עד לפינוי המתחם על ידי מערכת הוושינגטון פוסט, המתוכנן לסוף ספטמבר 2015, יניבו משרדי המערכת האלה ל- Carr הכנסות מדמי שכירות (NOI) בהיקף של כ-8 מיליון דולר בשנה
 | 
נתן חץ, צילום: תום ברטוב
חברת אלוני חץ 0% אלוני חץ 3,597 0% אלוני חץ בסיס:3,597 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , שבשליטת נתן חץ ומשפחת וורטהיים, רוכשת באמצעות חברה שבשליטתה את מתחם העיתון "וושינגטון פוסט", אחד מאייקוני התקשורת האמריקנים הבולטים הניצב במרכז בירת ארה"ב, בתמורה ל159 מיליון דולר.

את הרכישה מבצעת חברת Carr Properties בה מחזיקה אלוני חץ בכ-44%.
השלמת העסקה כפופה לביצוע בדיקת נאותות, לשביעות רצונה של Carr, שתבוצע במהלך תקופה של 60 ימים מיום חתימת ההסכם.

קאר פרופרטיס נרכשה על ידי אלוני חץ מידי JP מורגן לפני כשנה תמורת כ-300 מיליון דולר והיא החזיקה כבר אז ב-20 בנייני משרדים באיזור וושינגטון DC. המהלך הזה היה הכניסה המאסיבית הראשונה של חברת אלוני חץ להשקעה בתחום הנדל"ן המניב בארה"ב.

מתחם ה- Washington Post ממוקם בלב מרכז העסקים (CBD) של וושינגטון, בין רחובות 15 ו-16. שטחו של המתחם הינו כ-7 דונם ועליו מצויים משרדי מערכת עיתון ה"וושינגטון פוסט", בשטח של כ-471 אלף רגל רבוע (כ-44 אלף מ"ר). עד לפינוי המתחם על ידי מערכת הוושינגטון פוסט, המתוכנן לסוף ספטמבר 2015, יניבו משרדי המערכת האלה ל- Carr הכנסות מדמי שכירות (NOI) בהיקף של כ-8 מיליון דולר בשנה.

על פי תב"ע בתוקף, קיימות למתחם זכויות בנייה לבניית משרדים ושטחי מסחר בהיקף של כ-890 אלף רגל רבוע (כ-82 אלפי מ"ר). בכוונת Carr ליזום את הקמתם של בנייני משרדים חדשים, במקום הבניינים הקיימים במתחם, לאחר סיום תקופת השכירות של הוושינגטון פוסט.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה