מתחם מסחר וגלובוס סיטי בכ"ס יוצא לדרך בהיקף של חצי מיליארד שקל

המתחם בחלקה המזרחי של העיר יכלול 20 אולמות קולנוע, 3 בנייני משרדים ושטחי מסחר
 | 
גלובוס סיטי מתחם אושירה, צילום: יח"צ
בנייתו של מתחם בתי קולנוע נוסף יוצאת לדרך - חברת אושירה הודיעה היום על התחלת הבנייה של מתחם בכפר סבא שיכלול אשר 70 אלף מ"ר למשרדים ב- 3 בניינים ומגדל, שיפוץ ושדרוג הפאוור סנטר הקיים (מתחם מגה לשעבר) והקמת גלובוס סיטי, 20 אולמות קולנוע ושטחי מסחר בשטח כולל של כ- 45 אלף מ"ר.

השלמת הבנייה צפויה לקראת סוף 2014 וסך ההשקעה המוערכת בפרויקט מוערכת בכחצי מיליארד שקל.

יורם גלובוס – יו"ר קבוצת גלובוס, אמר: "הגידול העקבי בהיקף הצפייה בבתי הקולנוע בישראל מעיד כי קיים צורך משמעותי באולמות קולנוע נוספים מחוץ לאזור המרכז. מדובר בפרויקט דגל ,אשר יכתיב את הסטנדרטים בקולנוע ובילוי לא רק באזור השרון."

אביב כהן, מנכ"ל אושירה, אמר: "מתחם אושירה הוא תוצאה של מחקר ובדיקות מעמיקות שערכנו בישראל ובעולם בדבר מתחמי נדל"ן לבילוי ותעסוקה. המתחם בנוי על פי הניסיון בארץ ובעולם, המוכיח כי מתחמים המשלבים תמהיל של תעסוקה, מסחר, פנאי ובידור, ופעילים במרבית שעות היום, זוכים הן לפופולריות בקרב המשתמשים והן להצלחה שיווקית. המתחם שלנו מתוכנן כך שתהיה בו פעילות במהלך כל שעות היום ויותר מכך – המתחמים יפעלו בסינרגיה וישלימו זה את זה."

ראש העיר כפר סבא - יהודה בן חמו, אמר כי מיקומה האסטרטגי של כפר סבא, הנמצאת על הצירים הראשיים של מדינת ישראל, הביאה להתפתחותה בשנים האחרונות באוריינטציה עסקית מובהקת. יתרון המשפיע בהחלט על מקומות הבילוי והפנאי."

הפרויקט משווק על ידי חברת אינטר ישראל יועצי נדל"ן, שותפתה הישראלית של Cushman & Wakefield.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה