הרבור גרופ מגייסת 300 מ' ש' להשקעה בנדל"ן; יעד התשואה - 12%-15%

החברה מגייסת שתי קרנות חדשות להשקעה בנדל"ן בארה"ב. כל אחת מהקרנות משתתפת בכ- 15% מתוך כל עסקת נדל"ן של החברה"
 | 
גורדי שחקים, צילום: Getty images Israel
שוק הנדל"ן האמריקני מאותת על מגמת התאוששות יציבה וההערכות בשוק הן כי השיעורים הנמוכים של התחלות בנייה יובילו לעליות מחירים.

חברת הרבור גרופ האמריקנית-ישראלית השיקה שתי קרנות חדשות להשקעות בנדל"ן בארה"ב, בסכום כולל של 300 מיליון שקל. מטרת הקרנות החדשות היא לאפשר למשקיעים להשתתף בכל העסקאות של הרבור גרופ בשנת 2013. בממוצע, כל אחת מהקרנות משתתפת בכ- 15% מתוך כל עסקת נדל"ן של החברה. יעד התשואה של הקרנות עומד על 12% - 15%.

ג'יי צביבל, מנכ"ל הרבור גרופ ישראל, אמר כי "באמצעות קרנות אלו, אנו מעוניינים להביא למשקיעים פורטפוליו נדל"ני מגוון, המייצר הכנסות יציבות בשילוב עם תשואות נאות לטווח ארוך. זאת, תוך שקיפות וזמינות מלאה, ודיווח מפורט על ביצועי הנכסים הפתוח בפני המשקיעים בכל עת. ב-28 שנות פעילות ראינו תקופות של גאות ושל שפל בשוקי הנדל"ן בעולם בכלל, ובארה"ב בפרט. המפתח להצלחה טמון במדיניות השקעות סולידית וניהול שמרני. משנת 1998 מימשנו 123 עסקאות בהיקף של למעלה מ- 2.4 מיליארד דולר שהניבו למשקיעים שנתית של 19.54% והחזר על ההון של 163%".

רן קאופמן, שותף ומנהל הרכישות של הרבור גרופ הוסיף, כי "נכון לסוף 2012 אין 'מציאות' בארה"ב. רכישת נדל"ן בארה"ב מצליחה רק אם מתמחרים נכון את הסיכונים ומיישמים באופן מיטבי תכניות עסקיות על ידי ניהול נכון של הנכסים."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה