אדגר בוחנת לבצע הצעה ראשונה לציבור בקנדה של פעילותה במדינה

החברה עברה ברבעון השלישי לרווח נקי של כ-2.6 מיליון שקל מהפסד של 6.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד
 | 
דוחות, צילום: Getty images Israel
חברת הנדל"ן אדגר -0.84% אדגר 581.3 -0.84% אדגר בסיס:586.2 פתיחה:586.2 גבוה:586.2 נמוך:576 תמורה:202,125 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מסכמת את הרבעון השלישי של 2012 עם הכנסות מהשכרת נכסים בהיקף של 48.6 מיליון שקל, גידול של 3% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות הסתכם בכ-2.6 מיליון שקל, זאת לעומת הפסד של כ-6.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

נזכיר כי לפני שנה חתמה החברה על ההסכם למכירת 25% ממרבית נכסיה בקנדה לקרן פנסיה קנדית תמורת כ-99 מיליון דולר קנדי, כ- 364 מיליון שקל.
דוחות הרבעון השלישי כוללים לראשונה השפעה מלאה של השלמת העסקה.

החברה הודיעה כי היא בוחנת אפשרות להצעה ראשונה לציבור בקנדה של פעילת החברה בתחום הנדל"ן בקנדה, בין היתר על דרך של הצעת מכר של חלק מהפעילות האמורה. החברה מבהירה כי נכון למועד דיווח זה טרם נתקבלה החלטה סופית אודות ביצוע הגיוס האמור וכן טרם נקבעו מבנה ההנפקה וניירות הערך שיוצעו (ככל ויוצעו), היקף הגיוס, תנאיו, ועיתויו ואין כל ודאות באשר להתקיימות הגיוס כאמור בפועל.

רועי גדיש, מנכ"ל החברה מסר: "תאריך המאזן נרשמה עליה נוספת בשיעורי התפוסה כאשר שעור התפוסה בפרויקט הדגל אדגר פלאזה אשר בפולין עומד על 97% ובניין פלנטין בבלגיה מושכר במלואו. אנו פועלים ללא הרף בכדי לשמר את המומנטום העסקי החיובי שאנו חווים השנה ונמשיך לפעול להצפת הערך הרב הטמון בתיק הנכסים של החברה אשר בא לידי ביטוי ביתר שאת בעסקה למכירת רבע מתיק הנכסים שלנו בקנדה במחיר הספרים במאי השנה."

החברה הינה זרוע ההשקעות בנדל"ן של קבוצת צור שמיר אחזקות ופועלת בקנדה, ישראל, בלגיה ופולין. בבעלות החברה נכסים בשווי כולל של כ- 3 מיליארד שקל, והיא פועלת מעת לעת בפעילות ייזום, בדרך של השבחת נכסים קיימים והקמת בנייני משרדים חדשים להשכרה .
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה