יוקמו בעמק הירדן מרכז מסחרי ופארק הייטק בעלות של 300 מיליון ד'

פארק ההייטק והמרכז המסחרי יוקמו על גבי חטיבת קרקע בשטח של כ- 107 דונם ויציע כ- 73,000 מ"ר. ההצפי הוא שבעקבות ההקמות יווצרו כ-3,000 מקומות עבודה חדשים בעמק הירדן ותחלופה של מיליון רכבים בחודש.
 | 
בניין מלאנוקס, צילום: יח"צ
פארק ההייטק "כנרת" והמרכז המסחרי כנרת CENTER של היזמית גרופית יסודות בשיתוף עם קיבוץ אשדות יעקב מאוחד, יוקמו בעלות של 300 מיליון ש"ח. לטענת היזמית, הצפי הוא שבעקבות ההקמות יווצרו כ-3,000 מקומות עבודה חדשים בעמק הירדן ותחלופה של מיליון רכבים בחודש. בטר פלייס כבר הקימה תחנת טעינה במקום.

פארק ההייטק והמרכז המסחרי יוקמו על גבי חטיבת קרקע בשטח של כ- 107 דונם ויציע כ- 73,000 מ"ר של שטחים להשכרה, לטובת תעשייה, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה. בשלב הראשון הפארק מתוכנן להבנות על 11,000 מ"ר, לא כולל תחנת הטעינה של בטר פלייס ותחנת דלק של סונול.

שוכרי הפארק יזכו להטבות המס המוצעות באזורי עדיפות לאומית א'. הפארק יבנה בשיטת tailor made בשילוב אלמנטים של בניה ירוקה ויאפשר גמישות תכנונית רבה, לצד ניגשות אופטימלית ולמעלה מ – 1,100 מקומות חנייה. עוד צוין מטעם החברה שעלויות המשרדים שיוקמו במתחם הן החל מ35 שקלים למטר ו3.5-6 שקלים למ"ר לחודש ארנונה.

עופר זרף, מנכ"ל גרופית יסודות: "פארק התעשיות החדש יספק את הפתרון המושלם לחברות הייטק מהמרכז שמעוניינות לעבור תהליך רילוקיישן יעיל, זול ואפקטיבי עבורן ועבור עובדיהם. מעבר להנחות במס ותנאים מועדפים על הקמת הפארק באזור עדיפות לאומית א' לרבות מחירי שכירויות וארנונה המהווים שליש ממחירי מרכז הארץ, הם ייהנו מפתרונות דיור בפרויקט מגורים סמוך לפארק בהרחבה של קיבוץ אשדות יעקב מאוחד וממרכז מסחרי סמוך שיספק את כל צרכיהם".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה