פריזט חסון וקרסו נדל"ן יקימו 400 יח"ד בהוד השרון ב-320 מ' ש'

חברות הנדל"ן חתמו על עסקת קומבינציה עם בעלי הקרקעות בשכונת כפר הדר. נחמה בוגין: "אחת העסקאות המשמעותיות בהוד השרון"
 | 
הוד השרון
לאחר שנים רבות של ניסיונות להסכם תמורות בין בעלי הקרקע בהוד השרון הידוע גם כמתחם כפר הדר , סיכמו קבוצת בעלי הקרקעות במתחם, על עסקת תמורות עם היזמים קרסו נדל"ן וחברת פריזט חסון לפי 43%. במסגרת העסקה, יקימו היזמים במתחם פרויקט בן כ- 400 יח"ד בבניה רוויה על שטח של כ- 75 דונם. התב"ע למתחם תאושר להערכת היזמים בתוך כחמש שנים. היקף הפרויקט מוערך בכ 320 מיליון שקל.

מתחם כפר הדר ממוקם במערבה של העיר הוד השרון, מדובר בקרקעות בייעוד חקלאי השייכות לקבוצת בעלי קרקע. בעבר חתמו בעלי הקרקעות על הסכם לעסקת תמורות עם חברת אפריקה ישראל, אך זו לא הצליחה לממשו על פי לוחות הזמנים שנקבעו וההסכם הותר.

לאחרונה חפשו בעלי הקרקע להתקשר בעסקת תמורות עם יזמי נדל"ן תוך העדפה ברורה שאחד מהם יהיה יזם נדל"ן שעיקר פעילותו בעיר הוד השרון. בסופו של דבר סוכמו הדברים עם החברות קרסו נדל"ן ולצידה חברת פריזט חסון הוותיקה שעיקר פעילותה הנדל"נית הינה בהוד השרון.

לדברי שלומי חסון, מנכ"ל ובעלים של חברת פריזט חסון, "מדובר על עתודת קרקע מאד אטרקטיבית בהוד השרון שכבר שנים ממתינים להפשרתה".

לדברי שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין, אשר ייצגה את בעלי הקרקע בעסקה ותלווה השלמת הליך הייעוד העתידי והקמת הפרויקט: " מדובר באחת העסקאות המשמעותיות שנחתמו בהוד השרון לאחרונה והיא צפויה לתת מענה לביקושים הערים בשוק"

עו"ד יורם גולדברג, ממשרד יורם גולדברג דלית גולדברג ואסי גולדברג, המתמחה בעסקאות קומבינציה ומקרקעין ועו"ד איריס אוסטרובסקי שילו, ממשרד שפיגלמון קורן מייצגים את היזמים פריזט חסון את קרסו בע"מ בעסקה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה