גלובל פאראגון רכשה 564 דירות ביוסטון ב-11 מיליון דולר

הרכישה בוצעה לפי שווי הנמוך בכ-30% ממחירי נכסים דומים בשוק הנדל"ן ביוסטון. "נכסים באזור נמכרים בסביבת מחיר הנע בין 23,000 - 29,000 דולר ליחידה"
 | 
(צילום: BNH נדל"ן)
חברת הנדל"ן גלובאל פאראגון מסרה היום (ג') כי רכשה מתחם מגורים בן 564 דירות ביוסטון טקסס ב-11 מיליון דולר ומעמידה עבור העסקה מימון בגובה של 5.8 מיליון דולר.

מתחם המגורים נבנה בשנת 1983 וסכום הרכישה כולל את כל עלויות העסקה לרבות שיפוץ הדירות ועלויות המימון. להערכת החברה עם סיום פעילות השיפוץ ותהליך ייצוב הנכס התפוסה צפויה לעמוד על כ- 85%, בדומה לנכסים אחרים באזור זה. העסקה הנוכחית הינה עסקה תזרימית, הבנויה על הכנסה שוטפת מהשכרת הנכס למגורים.

במסגרת העסקה גלובאל פאראגון השתלטה על שלושה קומפלקסים צמודים
(INWOOD PORTFOLIO), שעוקלו על ידי מוסד בנקאי. כל אחד משלשת החלקים בנכס מאובזר בכל המתקנים הציבוריים הנחוצים לפעילותו התקינה, לרבות בריכה, משרדים ומכבסה.

בגלובאל פאראגון מעריכים כי התשואה הממוצעת למשקיע בנכס זה תעמוד על כ -10%. הרכישה בוצעה לפי שווי הנמוך בכ-30% ממחירי נכסים דומים בשוק הנדל"ן ביוסטון.

עו"ד ירון כהן, מנכ"ל החברה, מסר: "רכישת הקומפלקס מהווה הזדמנות נאה עבור המשקיעים מאחר והקומפלקס נמצא בשכונה עם ביקוש לדירות משופצות ומנוהלות באופן תקין ואחוז התפוסה בנכסים כאלו באזור עומד על ממוצע של 87% תפוסה. מדובר בהשקעה סולידית יחסית באיזור מתפתח עם נגישות למרכזי תעסוקה רבים. נכסים באזור לאחר שיפוץ וייצוב התפוסה על כ – 85% נמכרים בסביבת מחיר הנע בין 23,000 - 29,000 דולר ליחידה ומספרים אלו משקפים צפי לרווח הון יפה לקבוצה."

עסקה זו מצטרפת לעסקה נוספת ביוסטון, אותה השלימה גלובאל פאראגון, במסגרתה השלימה, תוך שלושה שבועות, גיוס לרכישת קומפלקס נוסף של 122 דירות בעיר בסכום של כ-2.3 מיליון דולר. הנכס נרכש בתפוסה של 88% ומשקף נאה לקבוצת הרוכשים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה