קרן אוריגו תעמיד לבוני התיכון מימון בהיקף של 70 מיליון שקל

המימון מורכב מהלוואת בסיס של 30 מיליון שקל שיועמדו מיידית, והיתרה בהיקף 40 מיליון שקל, תהווה מסגרת אשראי אשר תנוצל במלואה לפרויקטים עתידיים
 |  (2)
עמי פרץ (צילום: יח"צ)
קרן המנוף אוריגו תעמיד לחברת בוני תיכון 0% בוני תיכון 267.1 0% בוני תיכון בסיס:267.1 פתיחה:267.1 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מימון בהיקף 70 מיליון שקל לטובת המשך פיתוח עסקי של החברה. את ההשקעה הוביל "ח דייב גל, שותף בקרן. עם השלמת העסקה יעמוד היקף תיק ההשקעות של קרן אוריגו על כמיליארד שקל ויכלול 15 חברות במגזרים שונים.

המימון מורכב מהלוואת בסיס של 30 מיליון שקל שיועמדו מיידית, והיתרה בהיקף 40 מיליון שקל, תהווה מסגרת אשראי אשר תנוצל במלואה לפרויקטים עתידיים.

לדברי עמי פרץ, מנכ"ל בוני התיכון, "המימון שאוריגו מעמידה לחברה יאפשר לה להמשיך ברכישת קרקעות לייזום מגורים בישראל ופיתוח קרקעות ופרויקטים קיימים, ההסכם מעיד על האמון של אוריגו בחברה וביכולותיה, דווקא על רקע מצוקת האשראי הקיימת במשק בכלל ובענף הנדל"ן בפרט".

ההלוואה צמודת מדד ונושאת ודמי ניהול בשיעור שנתי של 6.5%. כמו כן, מסגרת האשראי תחויב בעמלת מסגרת כמקובל. כנגד ההלוואה תעמיד בוני התיכון שורה של ביטחונות לרבות שעבודי קרקעות הנמצאים בבעלות החברה ושעבוד של השקעות חדשות, אשר ימומנו באמצעות כספי המסגרת. כמו כן, קרן אוריגו ובוני התיכון חתמו על מנגנון Upside, במסגרתו הקרן תקבל חלק מוסכם מרווחי פרויקטים שונים של החברה.

עוד מוסרים מאוריגו: "על רקע התנודתיות ואי הוודאות השוררת כיום בשוק הבניה למגורים בישראל ועל רקע הביקוש לפיתרונות דיור במשק, אנו רואים בעסקה עם בוני התיכון ובניסיון הרב של מנהליה הזדמנות ומעריכים, כי ההשקעה בחברה תניב ראויה למשקיעים בקרן. הגמישות המימונית שאוריגו מעניקה לבוני התיכון במסגרת העסקה תאפשר להנהלת החברה לנצל הזדמנויות בתחום זה, גם על רקע המצב המורכב כיום בשוק האשראי וענף הבנייה למגורים".

את קרן אוריגו ייצג עו"ד רונן בהרב ואת בוני התיכון ייצגו בעסקה עו"ד ארז תיק, יועמ"ש החברה, עו"ד ארז ינאי ורוסריו קפיטל, בנקאי ההשקעות בעסקה.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  הגיע הזמן להצעת רכש
  איל 18/07/2012 02:13
  הגב לתגובה זו
  1 1
  החברה טובה (למעט נפילה באירופה), המניה על הרצפה. זרקתם את העושי שוק ואין מחזור בנייר. תנו הצעת רכש הגונה ונמכור לכם הכל. גם ככה נסחרת ברבע מהשווי שלה !
  סגור
 • 1.
  חברה עם
  משקיע 17/07/2012 13:25
  הגב לתגובה זו
  2 0
  רווחיות הכי גדולה בבורסה
  סגור