אשטרום תחבר את כביש 531 לנתיבי איילון ב-750 מיליון שקל

במסגרת המכרז יבוצעו בין השאר עבודות השלמה למחלף שבעת הכוכבים, בניית מחלף מעפילים המחבר את הרצלייה פיתוח וכפר שמריהו למערכת התשתיות של 531 וכן ההקמה של מחלף שמריהו מזרח
 | 
פרויקט ענק
קבוצת אשטרום זכתה במכרז של החברה הלאומית לדרכים לתכנון וביצוע פרויקט המקטע דרומי של דרך מס' 20 (נתיבי איילון) במסגרת פרויקט דרך 531. התמורה בגין העבודות תסתכם בכ-750 מיליון שקל. קבוצת אשטרום התקשרה במכרז עם מחצבות ורד אשר תספק את החומרים והלוגיסטיקה הנדרשת לביצוע העבודות.

מכרז זה, הינו חלק מפרויקט התשתיות 531 הכולל את המשך דרך נתיבי איילון והתחברותה לכביש מס' 2 באזור רישפון ואת סלילת דרך 531 המחברת את כבישי הרוחב 6 ו-4 לנתיבי איילון.

במסגרת המכרז בו זכתה קבוצת אשטרום יבוצעו בין השאר עבודות השלמה למחלף שבעת הכוכבים, בניית מחלף מעפילים המחבר את הרצלייה פיתוח וכפר שמריהו למערכת התשתיות של 531 וכן ההקמה של מחלף שמריהו מזרח.

עוד כולל הפרויקט העתקה של מסילות החוף הקיימת למסלולים החדשים של כביש 20 (נתיבי איילון), מחלף רכבתי המחבר בין מסילות החוף למסילות השרון ,הרחבה של תחנת הרצליה הקיימת ,הכנות לחיבור פרויקט ה- BRT של הרצליה ועוד. הפרויקט מתוכנן להקל על הגודש הקיים היום בכניסה לת"א ולהוות ציר מרכזי בחיבור שבין הישובים: הרצליה, רעננה, כפר סבא וכפר שמריהו למטרופולין ת"א וזאת באמצעות , כאמור, מערכת הכבישים והרכבות המתוכננת.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה