חברת א. דורי החלה את הבנייה של 'מגדל הצעירים' בתל אביב

בקבוצת חג'ג' מבטיחים שבתוך שלוש וחצי שנים הדיירים יאכלסו את 486 הדירות שנמכרו במקום
 |  (1)
מגדלי הצעירים
כשנה וחצי לאחר מימוש האופציה על המגרש של "מגדלי הצעירים" ולמרות הבעיות הרבות שהיו קשורות לקרקע, בניית מגדלי המגורים המדוברים של קבוצת הרכישה הגדולה בישראל, אותה ארגנו קבוצת חג'ג' ואור סיטי נדל"ן יצאה לדרך.

בקבוצת חג'ג' מבטיחים שבתוך שלוש וחצי שנים הדיירים יאכלסו את 486 הדירות שנמכרו במקום.חברת א.דורי עלתה הבוקר על הקרקע, הצמודה לאולמי רסיטל והחלה בעבודות החפירה והדיפון של מרתפי החניה.

מטבע היותה של הקרקע על פרשת דרכים, התנתה התב"ע החלה על המע"ר הצפוני את תחילת הקמת המגדלים, בהבטחת סלילת לולאת וולובלסקי, שאמורה להיעשות על ידי עיריית ת"א, וכן בסלילת דרך שירות שאמורה להיבנות לאורכו של כל המע"ר בדופן המזרחית, ולהתחבר לנתיבי איילון.

בנוסף, במסגרת הפרויקט הושגו הסכמות מול כל הרשויות והאורגנים השונים בעיריית תל אביב לגבי הטיית קו הניקוז וקווי הבזק שעוברים מתחת לפני הקרקע. כמו כן נחתם הסכם עם חברת החשמל במסגרתה התחייבה חברת החשמל לבטל את קו המתח העובר מעל הקרקע עד לסוף שנת 2012.

הוועדה המחוזית, ועדות התכנון ועיריית תל אביב אישרו, בניגוד למדיניות המקובלת ותוכנית התב"ע המקורית, את הגדלת מספר יחידות הדיור במגדלים מ-320 ל-486 יחידות דיור.

פרויקט מגדלי הצעירים כולל שני בניינים בני 46 ו-40 קומות, 486 דירות של 3,2 ו-4 חדרים, חמש קומות מסחר ומשרדים, בריכת שחייה, חדר כושר, ספא ובית קפה. כמו כן כולל הפרויקט 50 דירות במסגרת דיור בר השגה, שיושכרו לצעירים, על פי קריטריונים שתקבע העירייה, בכ-3,500 ש"ח לחודש.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הפרויקט עצמו מעניין...
  משכנתאמן 03/05/2012 10:07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עם זאת המיקום מתאים בעיקר לזוגות צעירים ללא ילדים שעסוקים בעיקר בקריירה.... חפשו את " משכנתאמן" בגוגל
  סגור