: ח"כ דב חנין - "הנדל"ניסטים ירוויחו בענק על חשבון הציבור"

כך אמר ח"כ הבוקר ח"כ דב חנין בגלי צה"ל. ח"כ אמנון כהן: "אחת מהרפורמות החשובות שיעברו בכנסת מקום המדינה"
 |  (5)
דב חנין
"הצד החשוב ביותר ברפורמת התכנון והבנייה הוא פישוט התהליכים, כיום כל תוכנית נידונה 10 שנים והרעיון הוא שכל תוכנית תידון בוועדה אחת", כך אמר אמנון כהן (ש"ס) יו"ר ועדת הפנים בכנסת, בגלי צה"ל.

לדבריו "מדובר באחת הרפורמות החשובות שיעברו בכנסת מקום המדינה. "כיום ברוב הפעמים צריך לעבור בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית בכדי לאשר הוספת חדר או מרפסת, לאחר כניסת הרפורמה ההליכים יקוצרו ויעברו בוועדה אחת."

"המהפיכה מטרידה אותי במישור הדמוקרטי - הזכות של הציבור להתנגד ולערער נפגעת, השלטון המרכזי מתחזק על חשבון ועדות מקומיות ברשויות מקומיות עניות", אמר ח"כ דב חנין בתגובה לדבריו של כהן. "לחוק לא תהיה כל השפעה על המרפסות שהאזרחים ירצו לסגור או לפתוח. הבעיות הן של רישוי בירוקרטי שצריך לפשט, זו לא רפורמה. הנד"לניסטים ירוויחו בענק על חשבון הציבור. החוק מייצר מציאות הרבה יותר מסובכת, אנחנו נכנס לכמה שנים של בלגן מוחלט כי אף אחד לא יודע איך להחליט."

חנין הוסיף כי הממשלה הובילה אותנו למבוי סתום - "אנשי המקצוע אומרים שהחוק ייפגע באופן מאוד קשה ביכולת התכנונית הקיימת, ישמיד את התוכניות המחוזיות, יכניס פוליטיזציה ואינטרסים והתוצאה תהיה מאוד קשה. במקום קטן צריך תכנון רציני ומקצועי, אין לנו ארץ אחרת וחבל להרוס אותה."

תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  השלטון של ביבי רוצה עם עבדים שותק
  דמוקרטיה? 12/03/2012 15:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא ראיתם מה עם חוק לשון הרע? הם נכנסים פה לאנשים לחיים ולכיסים בקרוב יהיה מצלמות ברחובות " האח הגדול יפקח עיניים" רוסיה זה פה.
  סגור
 • 2.
  העם יבין מי שולט עליו
  לא נורא 12/03/2012 15:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל השינויים שביבי וחבריו עשו התגלו כשינויים הרסניים שמטרתם רק להעשיר קומץ תראו מה ועדת בכר עשתה בעצם האנשים ברחו לנדלן כי הבינו שמהבורסה רק יפסידו. כל מהפכה שהם עושים המטרה שלה להפוך את העם למשועבד ושישלם על כל דבר הם נלחמים בעם באמצעות קנסות כי הם חסרי אונים מחפשים פתרונות קלים והכי קל להעניש את כולם דרך הכיס . העלו את מחיר הסיגריות והמשקאות כדי להרויח ולא כדי שהם יפסיק לעשן בעצם מוכרים לנו סיסמא שזה לטובת העם אבל דופקים אותו ראו מה עשו עם המורים תוכנית אופק חדש זה דופק חדש לצבור המורים וגם לתלמידים המורים ישחקו ויעזבו את המערכת הזוועתית הזאת גם הרופאים הבינו מה זה פה השלטון והם היחידים שיצאו נגד ביבי בעוז הם מבינים בקושי שהם הרסו פה את הכלכלה עם השינויים הטיפשיים שלהם כל הכסף הולך לחרדים ועם העלאת המס העם ברח מהבורסה כמה טוב שביבי גם יעוף
  סגור
 • דמגוג, אופק חדש זו המצאה של הממשלה הקודמת (ל"ת)
  שמעון 12/03/2012 23:27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  אל תתנו לנתיהו לדפוק אתכםהוא דפק אותנו עם בכר (ל"ת)
  תום 12/03/2012 10:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • דפק גם את החינוך עם תוכנית דופק חדש למורים
  הם יתנו ועוד עיך 12/03/2012 15:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  החינוך יהיה יותר רע וכבר מורים מותשים ווהרבה יעזבו בסוף השנה
  סגור