האקזיט הבא יכול להיות שלכם

פיפלביז הישראלית מביאה את בשורת ההשקעה החברתית לישראל
השקעות, צילום: Getty Images
ההשקעה החברתית צוברת תאוצה בעולם וגם בישראל, ומביאה איתה הזדמנויות חדשות גם למשקיעים קטנים ובינוניים.  פיפלביז הישראלית מביאה את בשורת ההשקעה החברתית לישראל, ומאפשרת מפגש ישיר בין משקיעים לסטארטאפים בשלב גיוסי הון   
צינת ההייטק הישראלית רותחת, ואיתה מגיעים אפיקי השקעה חדשים, שלא היו זמינים לפני כמה שנים. נכון, אתם לא כרישי וולסטריט וגם לא אנג'לים, ועדיין אפיקי ההשקעה בהייטק רלוונטיים עבורכם. אחד מהאפיקים החדשים האלה הוא ההשקעה החברתית, שמאפשרת לכל משקיע פרטי, בכל סדר גודל, לרכוש מניות בהצלחות שעתידות לכבוש את נוף הסטארטאפ-ניישן בהשקעה קטנה - עוד לפני שהן מונפקות בבורסות. מה זה אומר? אפשרות אמיתית למינוף עתידי משמעותי להשקעה של היום. פלטפורמת פיפלביז הישראלית להשקעה חברתית, מאפשרת לכל אחד לקנות מניות בסטרטאפים ישראליים בצורה ישירה, שקופה, והכי חשוב - מפוקחת.
דרך קלה ובטוחה להצטרף למשחק הכי מתגמל בעולם
יש דברים שכולנו עושים. למשל: כולנו עוקבים אחר ביצועי הבורסות בארה"ב ובישראל בשנים האחרונות, וכולנו קוראים בהתפעלות את הכותרות על האקזיטים הגדולים והנחשקים בהייטק הישראלי. עד לאחרונה, יחד עם זאת, שוקי ההשקעות וההייטק נפגשו רק באופן חלקי: הציבור הרחב קיבל גישה למניות רק לאחר הנפקה בבורסות, ולרוב גילה את קיומן של חברות מבטיחות רק אחרי שהאקזיט שעשו פתח מהדורות. מה שנקרא, "אם רק היינו יודעים אז מה שאנחנו יודעים היום".
ההשקעה החברתית משנה את התמונה ויוצרת ממשק ישיר בין הציבור הרחב לסקטור הטכנולוגיה העילית במשק הישראלי באמצעות פלטפורמה פשוטה ביותר לתפעול ולהבנה. הפלטפורמה, היחידה מסוגה בישראל, מאפשרת לבחון חברות הייטק ישראליות שנמצאות בשלבי גיוס הון, להחליט כמה להשקיע ובאילו מהן, ולהפוך לבעלי מניות רשומים, עם סיכויים פנטסטיים להיות חלק מהצלחות הענק הבאות של ההייטק הישראלי.
בפעם הבאה שתשמעו על אקזיט ענק, או על הנפקה של חברת הייטק ישראלית באחת מבורסות העולם הנחשבות, זה יכול להיות הסיפור שלכם
פיפלביז, בעצמה סטרטאפ ישראלי, היא החלוצה בישראל בתחום ההשקעות החברתיות, ופועלת ברישיון של הרשות לניירות ערך. החזון של חברה פשוט ומבריק: לספק את הפלטפורמה למפגש בין משקיעים מהציבור הרחב לבין סטרטאפים ישראליים שנמצאים בשלב של גיוס הון.
אבל פיפלביז לא רק מאפשרת את המפגש - הא גם מוודאת שהחברות שמקבלות גישה לגיוס הון דרכה עומדות בקריטריונים שנקבעו על ידי הרשות לניירות ערך. החברה דואגת, בנוסף, שהמשקיעים יקבלו דוחות מהחברות בהן הם מושקעים, כך שיוכלו לעקוב באופן שוטף אחר התנהלות המיזמים.  
ליהנות מראשוניות בשוק חדשני, צומח ומרתק
היתרונות המובהקים שמציעה ההשקעה החברתית מציבים אותה כאלטרנטיבה ריאלית להשקעות המסורתיות דרך הבנקים ובתי ההשקעות, עם השקעה ישירה בחברה המבוקשת החל מסכומים קטנים (בפיפלביז אפשר למצוא הזדמנויות להשקעה ממאות שקלים, לעיתים).
ההשקעה החברתית תופסת תאוצה בכל העולם, עם צמיחה שנתית של עשרות אחוזים לענף בבריטניה, בארה"ב ובמקומות נוספים. באופן משעשע משהו, דווקא ישראל, המהפכנית הטכנולוגית, מצטרפת באיחור לטרנד עולמי. באיחור האופנתי הזה, מצד שני, גלומה הזדמנות רבת-פוטנציאל עבור מי שרוצים להיות חלק מהגל הראשון של מגמה חברתית-טכנולוגית חדשה ומבטיחה.  
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה