עזיבת יו"ר תנובה, רודב, תפסיק את עיצומי וועד העובדים אחרי פסח

וועד עובדי תנובה החליט כי העיצומים שנקט בחודשים האחרונים לא יחודשו לאחר חופשת הפסח, זאת בעקבות ההתקדמות במחלוקות בין הוועד להנהלה, בייחוד לאור חילופי התפקידים בצמרת החברה
 |  (2)
מעז יצא מתוק?
יו"ר חברת תנובה, שלמה רודב, התפטר בשבוע שעבר מתפקידו בעקבות "חילוקי דעות מקצועיים" עם בעלת השליטה, קרן אייפקס. ארוע זה איפשר התקדמות במשא ומתן בין עובדי תנובה להנהלת החברה.

אחיאב שמחי, יו"ר וועד העובדים של תנובה אמר היום (ד') "חילופי הגברי בהנהלת תנובה, המתבטאים בעזיבתו של היו"ר רודב והאצלת סמכויות למנכ"ל אריק שור, אינם קרקע מתאימה לשיבושים ולשביתות. אנו מצפים להשמך המשא ומתן מיד לאחר החג, בתקווה שנגיע להסכמות. פערי העמדות אינם גדולים והם ניתנים לגישור".

גורם בכיר מטעם העובדים אמר היום כי עובדי תנובה לא צפויים לחדש העיצומים מיד לאחר החזרה מחופשת הפסח. העובדים תיכננו תחילה להחריף את מאבקם, כחלק מאי-ההתקדמות במשא ומתן מול ההנהלה, אך בעקבות התפתחויות חיוביות, החליטו להמשיך בדרך הדיבורים במקום המעשים.

שמחי, הוסיף היום כי "רודב עשה כמה דברים טובים לתנובה, אך מבחינת העובדים הוא הציב מכשולים בפני שיתוף פעולה עמנו. למשל, התעקשותו לגמישות ניהולית והרצון שלו לנהל את החברה בלי התחשבות בעמדות הוועד היוו בעיה".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  תנובה
  דדי 12/04/2012 07:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אינני מבין, במקום יור' ומנכלים למיניהם, בואו וניתן ליור' ועד העובדים לנהל את החברה ,ויבוא שלום על ישראל. הרי במילא, מי שמנהל את הנמלים הוא הועד, כנ' ל חברת החשמל, שום דבר לא זז אלא באישור הועד, כנ' ל הרכבת, ועכשיו, תינוק ועדים חדש נולד- תנובה.
  סגור
 • 1.
  ממש לא משנה... החרם על תנובה נמשך ! (ל"ת)
  אורי 11/04/2012 23:05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור