מטח רקטות גראד נורה לעבר העיר אילת; אין נפגעים. הערכות: הירי בוצע מסיני

כרבע שעה אחר חצות נורה מטח של מספר רקטור לעבר העיר. אחת הרקטות פגעה קרוב לשכונת מגורים. במשרד הביטחון לא שוללים את האפשרות שהירי בוצע מאזור ירדן
 |  (2)
אילת
שוב הופר השקט בעיר הדרומית - אילת . הלילה נורו מספר רקטות גראד לעבר העיר. אחת מהרקטות פגעה בשטח פתוח קרוב לבנייני מגורים. באירוע לא נגרם נזק ולא היו נפעים. עם זאת, הפחד שוב חזר לעבר תושבי אילת.

האירוע התרחש כרבע שעה לאחר חצות. תושבים שהיו מחוץ לבית שמעו הדי פיצוץ. כוחות ביטחון החלו לסרוק את העיר בניסיון לאתר את מקום נפילת הרקטות. הערכות במשרד הביטחון הן שהרקטות נורו מאזור סיני. עם זאת, לא נשללת האפשרות שהירי בוצע מאזור ירדן.

לקראת חג הפסח, העיר אילת מלאה בנופשים ובתי המלון זוכים לתפוסה מלאה מצד ישראלים ותיירים. משכך, הופכת העיר אילת ליעד עבור גורמי הטרור המבקשים להפר את השקט והשלוואה בעיר הדרומית.

אין זו הפעם הראשונה שבה אילת מתמודדת עם התקפות של טילים. לפני שנתיים בחודש אפריל נורו מספר רקטות לעבר העיר. אמנם, מרבית הרקטות התפוצצו בים, אך הדבר העלה את מפלס החרדה בקרב התושבים.

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  איסלם קיצוני מתחיל לבצבץ במצרים ומחרחר
  נילי 05/04/2012 08:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ריב. ראש הממשלה ושר הבטחון חייבים להחליט או שאנחנו מדינה ריבונית שחייבת להגן על עצמה בלי אמצעות צד שני או שאנחנו גרורה של מדינה/מדינות אחרות שכל הזמן חייבים לקחת רשות מהם. פה יש התגרות מצד מצרים ולא חשוב כרגע אם אלה חמאס או מצריים. מספיק אם הראש " הגדול" שלנו ויפות הנפש המעוררת ממש גועל. הפכנו להיות החנונים של העולם . אולי בגלל זה מסטלבטים עלינו.
  סגור
 • 1.
  עוקף תגובה שלנו בעזה
  שאול 05/04/2012 07:22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חושבים שבדרך הזו אם יורים מסיני לא נגיב בעזה -טעות בידם !
  סגור