לתפוס את נק' ההתחתית: 2 מניות עם אפסייד עצום - סביב 200%-300%

הראלי בת"א כבר בעיצומו ובוול סטריט המדדים צמודים לשיא של שנים. בטור יום ו' מאתר ינון אריאלי מניות שעדיין ממתינות לפריצה
 |  (43)
המחזור הכלכלי של מרבית העסקים מתבסס על שלושה שלבים - צמיחה מהירה, האטה בקצב הצמיחה ולאחר מכן תקופה של ירידה בפעילות. מכאן, החברה יכולה לשוב לצמיחה או להמשיך לדעוך. מובן שהמחזוריות הזו משפיעה גם על התנהגות המניה - כשהעסק פורח, המשקיעים מוכנים לשלם גדולה על שווי הפעילות שלו. כשהעסק דועך, המשקיעים מעדיפים להתרחק מהחברה והמניה צוללת. מה שמעניין, שמרבית המשקיעים אינם שמים לב בזמן למעברים בין המחזורים הכלכליים האלו. כתוצאה מכך, קונים את המניה ביוקר כאשר הצמיחה כבר מאטה, ולאחר הנפילה, כשהחברה מתאוששת ומתחילה לחזור לפסים חיוביים, רובם עדיין מעדיפים להישאר בחוץ. זה מאפשר למשקיעים ערניים לקנות את מניותיה במחירים מגוחכים.

ראו למשל את {סינרג'י כבלים}, יצרנית כבלי החשמל הגדולה בארץ, שהצגתי לכם אותה לפני כשבועיים. המניה נסחרה בשנות הגיאות של 2006-2007 בשווי שוק מופרז של כמעט 300 מיליון שקל. אז הגיע המשבר והפיל את המניה לשווי שוק נמוך מדי של 15 מיליון שקלים בלבד. החברה עשתה רה-ארגון, עברה לרווחיות חיובית ובכך התחילה שוב את הסייקל הכלכלי החיובי. למרות זאת, המשקיעים עדיין לא זיהו את זה, והמניה עדיין נסחרת נמוך מאוד מתחת לשווי ההוגן שלה (לפחות פי 3 מהמחיר הנוכחי).

אם אתם רוצים דוגמא נוספת, קחו את RadiSys (סימול: RSYS), המספקת פתרונות תשתית אלחוטיים עבור תחומים כגון טלקום, תעופה וחלל, ביטחון ויישומי בטיחות ציבורית. פרט לחומרה, החברה מציעה גם מוצרי תוכנה המאפשרים תקשורת בין מוצרי רשת ליבה והתקני תקשורת אלחוטית.

בעשור האחרון החברה עברה צמיחה חזקה מחד וירידה משמעותית ברווחיות מנגד. מה שקרה, החברה לא קראה נכון את המפה, פספסה את המהפכה הטכנולוגית בתחום, והמשיכה למכור מוצרים בעלי טכנולוגיה ישנה. ההתפקחות הגיעה ב-2011, כאשר החברה רכשה את יצרנית מערכות התקשורת Continuous Computing, החליפה מנכ"ל, ועברה רה-ארגון שכלל מעבר לפיתוח מוצרים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה בתחום.

שינוי תמהיל המוצרים שלה (ירידה בהיקף מכירת המוצרים הישנים והגידול במוצרים החדשים), הכניס אותה לתקופת מעבר, וברבעונים האחרונים היא הציגה ירידה במכירות, ואף עברה להפסד בשורה התחתונה. בנוסף, הלקוח הגדול ביותר שלה - חברת נוקיה, שכידוע לכולם נמצאת בתקופת משבר, הפחיתה מאוד את היקף ההזמנות שלה מהחברה.

לפני מספר חודשים החברה העריכה המשך ירידה במכירות ברבעון השלישי לרמה של 66-72 מיליון דולר, זאת בהשוואה ל-75 ו-77 מיליון דולר בשני הרבעונים הראשונים של 2012, בהתאמה. הפחתת התחזית הובילה את אחד משני האנליסטים המסקרים את החברה (Needham) להוריד את המלצת ה"קניה" שלו ל"החזק" בסוף יולי. הורדת הדירוג הובילה לנפילה של 50% במחיר המניה (היא ירדה מ-5.3 דולר ל-3.2 דולר ביום אחד), נקודה נמוכה מדי ביחס לשווי שלה.

מאז, המניה תיקנה לאיזור ה-3.8 דולר, אולם לאחרונה התרחשו מספר אירועים שדחפו אותה בחזרה לנקודה נמוכה יותר, מתחת ל-3 דולרים. ראשית, חברת הדירוג DA Davidson הורידה את המלצתה מ'קניה' ל'החזקה' תוך שהיא מורידה בחדות את מחיר היעד שלה מ-8 דולר ל-4 דולרים.

בנוסף, מנכ"ל החברה (זה שהתמנה ב-2011) פוטר ויחליף אותו סמנכ"ל הכספים של החברה, שהיה מאז ומעולם האיש החזק בחברה. לפי הפרסומים, הפיטורים הגיעו כתוצאה מחילוקי דעות בנוגע לכיוון בו צריכה החברה לצעוד בעתיד. המנכ"ל החדש מתכוון להמשיך את המעבר למוצרים החדשים לפי המתווה שהוצג ברבעונים האחרונים, בעוד המנכ"ל הקיים שאף ללכת בכיוון אחר. בנוסף, החברה הורידה את תחזית ההכנסות שלה לרבעון השלישי של 2012 (שיתפרסמו בסוף החודש) מ-66-72 מיליון דולר ל-63-65 מיליוני דולרים.

מבחינת מוצרי החברה, נראה כי הטכנולוגיה שלה מקנה לה יתרון יחסי על פני מתחרותיה, משהו שסייע לה לזכות בחוזים חדשים עם לקוחות יציבים בשנה האחרונה. נקודה חיובית נוספת, היא שעד לפני שנה כ-51% מהכנסותיה הגיעו מלקוח בודד - נוקיה סימנס. המעבר למוצרים החדשים צמצם מאוד את התלות בנוקיה סימנס, וברבעון השני המכירות ללקוח זה ירדו לכ-20% (אני מניח שזה יצטמצם ברבעונים הקרובים).

מבחינה תמחורית, נראה כי הדאון סייד (הפונדמנטאלי) של ההשקעה מצומצם (לא פחות מ-2.5 דולר) והאפסייד אדיר (8-10 דולר, פי 2.5-3 מהמחיר הנוכחי). בתרחיש שמרני, אני מעריך שהשלמת המעבר למכירת המוצרים החדשים וזניחת המוצרים הישנים יארך כחמש שנים. כמו כן, בשנה וחצי הקרובות תהיה ירידה במכירות ולאחר מכן צמיחה מתונה יותר מזו שמעריכה החברה (היא צופה גידול של 20% במכירות בטווח הארוך), כלומר חזרה לצמיחה בסוף 2013. גם שיעור הרווחיות של החברה עשוי להישאר נמוך בשנים הקרובות, אולם ילך ויגדל בהדרגה בשנים שלאחר מכן.

מבלי להיכנס לכל החישובים, התוצאה היא מחיר הוגן של כ-7 דולר למניה, יותר מכפול מהמחיר הנוכחי. בתרחיש ריאלי יותר אני מקבל 8 דולר ובתרחישים אופטימיים יותר אפילו 9-10 דולר. מובן שיכול להיות שהשוק יחשוב אחרת ממני ויוריד את המניה לנקודה נמוכה יותר מהמחיר הנוכחי. אולם מבחינה פונדמנטאלית, ואפילו בתרחיש סופר-שמרני, אני לא רואה הצדקה למחיר כלכלי נמוך מ-2.5 שקלים למניה, קצת יותר נמוך מהמחיר הנוכחי.

לאור העובדה שהחברה הולכת לפרסם בסוף החודש דוח שיצביע על ירידה במכירות והפסד נקי ברבעון השלישי, אני משער שלא נראה את המניה טסה למעלה בתקופה הקרובה. אולי, היא אפילו תמשיך לרדת עוד קצת. אבל, כמו שכבר אמרתי, מניות קונים כשהן מספיק זולות ולא מנסים לתזמן את התחתית (משהו שאף אחד לא יכול לעשות). לכן, בהתחשב בכך ש-RadiSys מתחילה עכשיו את המחזור הכלכלי החיובי שלה, נראה לי שקניה של המניה ברמת המחיר הנוכחית עשויה להניב רווחים מרשימים למשקיעים שיצלחו את התנודתיות של המניה בדרך למחיר ההוגן שלה.

*לצערי, תקנות הייעוץ הכללי החדשות של אוסרות עלי להתייחס לתגובות שלכם בעמוד זה, ולכן אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לכתוב לי לאימייל yinon@bursa4u.com . הדברים מובאים לצורך מידע כללי בלבד ואין לראות בהם משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה בניירות ערך ו/או מכשירים פיננסיים אחרים. הדברים אינם מהווים תחליף לייעוץ ספציפי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה בהם שימוש עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. לכותב אין רישיון ייעוץ השקעות, הוא מחזיק את סינרג' כבלים ואת RSYS, ומנהל בלוג השקעות בכתובת www.bursa4u.com
תגובות לכתבה(43):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 28.
  -88% לאומת תיק שלך שכל המניות ברווח
  יצחק 10/09/2014 22:44
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בדיעבד אתה משקר לאנשים ולא חושף תיק שלך.
  סגור
 • 27.
  מבדיקה שלי עד היום האפסייד לא התממש בשתי המניות לעיל
  משה 26/08/2014 13:55
  הגב לתגובה זו
  1 0
  למעשה סינרג'י כבלים היא כבר בהפסד של מעל 40% מאז פרסום הכתבה. ועברו כבר שנתיים
  סגור
 • 26.
  האם ינון אדם אמין מי יכול לתת לי תשובה
  יצחק 14/06/2013 00:19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אנחנו משמים לו וקונים מה שיש לו בתיק
  סגור
 • 25.
  הצליחה לך ההרצה של סינרג'י היום הא? כמו לפני שבועיים?
  לינון 21/10/2012 11:36
  הגב לתגובה זו
  4 2
  תאמין לי אני גם שוקל לבקש מביזפורטל או אתר מתחרה לכתוב ברוב תמימות על מניות מסויימות עם מחזור 0 שאלפי אנשים נכנסים לאתר ונחשפים לכתבתך ואז הם ירימו את המנייה שאתה מריץ. סחתיין עלייך אתה בחברה טובה עם נמרודי סולטן וכו'.
  סגור
 • 24.
  ינון אני מתכוון מחר לקנות בהרבה כסף בעצתך סינרג'י כבלים
  שאלה לינון החביב 21/10/2012 03:33
  הגב לתגובה זו
  2 0
  והשאלה שלי היא האם אתה עדיין מאמין שביוקנסל חברת הביומד המבטיחה שנסחרת בשווי פחות מ-30 מיליון ש"ח צריכה להכפיל עצמה פי 5?... אני מתכוון לרכוש מחר ביוקנסל ב-20 אלף...... מאמין כמוך בפוטנציאליש להם תרופה פורצת דרך עולמית שתכניס מיליארדים
  סגור
 • ינון אף פעם לא הזכיר את ביוקנסל
  קורא מתמיד 21/10/2012 09:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אם כן, תראה קישור
  סגור
 • 23.
  משקיע במומלצות טכנופלסט,זרח ולהב (ל"ת)
  משקיעון 21/10/2012 02:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 22.
  קרדן ישראל
  אפסייד משמעותי נוסף 20/10/2012 22:15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מניה נוספת היא קרדן ישראל - שווי שוק מצחיק של 95 מ' ש"ח. נכון, החברות הבנות חטפו חזק ויש חוב סולו שצריך להחזיר אבל הפריסה שלו היא נוחה יחסית ושווי החברות הבנות הסחירות זינק בחודשיים האחרונים: קרדן NV - מעל 100% מהשפל, כששאר החברות הבנות הסחירות כ- 40%. לגבי UMI שהיא פרטיתומהווה אחזקה משמעותית ניתן לראות כי דומותיה (דלק רכב וכו) זינקו בכ- 40% בתקופה זו. אגב, ביוני נסחרה בשער 160 וכעת - לאחר עלייה משפל של 78 - "רק" ב- 118. נקודה נוספת היא המחזורים שצמחו בשבוע האחרון (כמו אצל רוב מניות היתר) לרמה של כ- 180 אלפי ש"ח ומעלה מכך. שיהיה שבוע טוב!
  סגור
 • 21.
  אני עד לכך שהדר אכן כתב שינון מריץ מניות ושלפני שבועיים
  נימי 20/10/2012 21:59
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הריץ את סינרג'י כבלים. האיש שקרן מלוכלך תתבייש לך הדר יצבוע ומגעיל פתאום הכל חוקי למהדרין הא? שמה כתבת דברים אחרת ותקפת את ינון היקר בלי בושה! מי שרוצה אני מוכן לשלוח כאן את הקישור ושתיראו מה הדר רשם על ינון ושכל אחד ישפוט ויראה איזה עלוב ההדר הרקוב הזה. חח איש הזוי הדר.
  סגור
 • 20.
  אכן מניות מעניינות
  RAN 20/10/2012 13:37
  הגב לתגובה זו
  3 1
  לפי הדוחות האחרונים של סינרגי חזרה לרווח והמכפילים נראים נמוכים מידי. הסחירות נמכוה וזה חסרון. השניה בהפסדים השנה אבל אם התרחיש שכתוב כאן יתממש יכול להיות שיש פוטנציאל
  סגור
 • טען עוד
 • 19.
  סינרג'י - הכל כתוב בדוחות הכספיים
  מחליט לבד 20/10/2012 07:43
  הגב לתגובה זו
  6 1
  קיראו בעיון את הדוחות הכספיים של החברה (והם מאד מקיפים) ותראו את המהפך שהחברה עברה. רווחיות רצופה, קיטון בחובות, רכישת עצמית של אג"ח, גידול בייצוא, מכירות במאות מיליוני ש"ח ועוד... לא סתם החליטו רואי החשבון להוציאה מהערת עסק חי (הם בוודאי לא מריצים את המניה). הסחירות נמוכה והיציאה והכניסה למניה בעייתים והמשקיעים אכן לא מכירים את המניה, אך אם הכיוון יימשך יש כאן פוטנציאל עצום. אל תיקנו לפי המלצות אלא הפעילו שיקול דעת וקבלו החלטה מתוך הכרת הנתונים. והעיקר סבלנות - זו מניה למשקיעים ולא לספקולנטים.. ספקולנטים בוחנים את השינוי בשער בימים בודדים. משקיעים לעומת זאת בוחנים לאורך זמן.
  סגור
 • צודק (ל"ת)
  צדוק 20/10/2012 13:43
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 18.
  טכנית במגמת ירידה וצפויה לרדת עוד , נתקעת בהורדת כשנפלה
  Shay 20/10/2012 03:08
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כך נראה
  סגור
 • 17.
  פששש נתקעתם חזק עם המניה , הייתי עושה עליה שורט
  Shay 20/10/2012 03:04
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אבל יש לי כלל לא עושה שורט על מניות פחו מ 8 דולר
  סגור
 • 16.
  הטורים של ינון מעניינים ושווים קריאה
  איתן 20/10/2012 00:06
  הגב לתגובה זו
  4 1
  ולא מוכרחים בכלל לעשות את מה שהוא מציע
  סגור
 • 15.
  ד"ר למה? לכאורה ד"ר לנוכלות אולי.ד"ר להרצת מניות.
  שחם 19/10/2012 18:25
  הגב לתגובה זו
  4 5
  סתם צוחק, אתה אדם טוב לב שלא עושה רע לאף אחד בעולם הזה חח
  סגור
 • 14.
  הדר מספונסר טוען שינון עובר כאן על חוקי הרשות לניירות ע
  מידע עבורכם 19/10/2012 18:18
  הגב לתגובה זו
  3 4
  הדר טוען שינון מריץ את סינרג'י כבלים למטרת חבריו שהשקיעו עבורו את הכסף, הדר טוען שיש בכך פסול ושינון מריץ מניות נטו בעצם זה שאם לא היה מעלה את הכתבה הזו באתר ראשי כמו ביזפורטל אז המנייה הייתה ביום ראשון נסחרת במחזור של 2000 ש"ח ולא זזה, ועכשיו הדר אומר שייכנסו מאות אלפי שקלים למנייה וינון עם כספו דרך חבריו שהשקיעו עבורו יברח עם רווח של עשרות אחוזים בזכות הרצה זו, בנוסף הדר מציין ש"צוואר הבקבוק צר בלשון המעטה". אלו הם דבריו, מישהו שם מבקש מאנשים להגיש תלונות לרשות לניירות ערך על ינון אריאלי וכתבת הרצה זו. חבר של הדר טען השלפני כשבועיים ינון העלה כבר כתבה על מנייה זו סינרגי כבלים והיא עלתה 35 אחוז במחזור גדול שלא היה בה שנים, ובזכות זה כנראה שינון(דרך חברים-כי דרך החשבון שלו היה מסתבך לכאורה) עשה רווח יומי של 35 אחוז על סכום יפה במניה חסרת מחזורים. שווה לכל אחד להכנס לספנסר ולקרוא את הדברים החמורים שהדר כותב על ינון ועל טענותיו שינון מריץ מניות.
  סגור
 • השוק הזה מלא בהמלצות, אז מה - כולם הרצות? נטפלתם..
  גיא 21/10/2012 15:19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לינון בגלל שהמניה עולה ביום שהוא המליץ, ואם היא היתה תקועה במקום או יורדת אז זו לא היתה נחשבת להרצה??? תפסיקו להיות צבועים, כל אחד שיעשה את החשבון שלו אם לקנות או לא לקנות. יש גם אחד שנותן איתותים באחד הפורומים והמניות מזנקות בעקבותיהם, גם עליו אתם יכולים לומר כמריץ מניות. כל כתב חדשות כלכלה הוא מריץ מניות לכאן או לכאן!!!
  סגור
 • 13.
  הדר איש הטכני הבכיר של ספונסר זועם על הרצת המניה ע"י ינ
  מידע עבורכם 19/10/2012 18:17
  הגב לתגובה זו
  2 3
  הדר טוען שינון מריץ את סינרג'י כבלים למטרת חבריו שהשקיעו עבורו את הכסף, הדר טוען שיש בכך פסול ושינון מריץ מניות נטו בעצם זה שאם לא היה מעלה את הכתבה הזו באתר ראשי כמו ביזפורטל אז המנייה הייתה ביום ראשון נסחרת במחזור של 2000 ש"ח ולא זזה, ועכשיו הדר אומר שייכנסו מאות אלפי שקלים למנייה וינון עם כספו דרך חבריו שהשקיעו עבורו יברח עם רווח של עשרות אחוזים בזכות הרצה זו, בנוסף הדר מציין ש"צוואר הבקבוק צר בלשון המעטה". אלו הם דבריו, מישהו שם מבקש מאנשים להגיש תלונות לרשות לניירות ערך על ינון אריאלי וכתבת הרצה זו. חבר של הדר טען השלפני כשבועיים ינון העלה כבר כתבה על מנייה זו סינרגי כבלים והיא עלתה 35 אחוז במחזור גדול שלא היה בה שנים, ובזכות זה כנראה שינון(דרך חברים-כי דרך החשבון שלו היה מסתבך לכאורה) עשה רווח יומי של 35 אחוז על סכום יפה במניה חסרת מחזורים. שווה לכל אחד להכנס לספנסר ולקרוא את הדברים החמורים שהדר כותב על ינון ועל טענותיו שינון מריץ מניות.
  סגור
 • למה להכפיש?
  הדר האמיתי 20/10/2012 16:34
  הגב לתגובה זו
  1 3
  לא הרצה ולא בטיח. חוקי למהדרין. לא אתי,כן. אבל חוקי למהדרין.
  סגור
 • למה להכפיש?אתה לא מתבייש?איך ירדת על ינון שם ואתה מיתמם
  להדר האמיתי 20/10/2012 21:56
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אתה מיתמם פתאום? היית רותח שם וקראת לו מריץ וגם ציינת מדוע לדעתך הוא הריץ את המניה. חשבת שאנשים לא יגיעו לפורום שם ולא יכתבו את הלכלוכים שלך פה? אז טעית ופתאום אתה מפחד הא? חתיכת אפס חסר עמוד שידרה הדר האמיתי פחחח. כל מי שרוצה מוזמן להיכנס לפורום שם ולראות את הפרצוף האמיתי של הדר הלוזר ומה שכתב ואז שתעוף לאלף עזזאל הדר מספונסר חתיכת אפס מאופס תת רמה שהשם יכה בך חזק אמן אמן, תת רמה מעתה לא אגיב לדברייך
  סגור
 • 12.
  איפה הרשות לני"ע?לא שמים לב שינון מריץ את סינרג'י לעצמו
  חחחחח 19/10/2012 17:53
  הגב לתגובה זו
  4 4
  כותב עליה פעם שניה בשבועיים אחרי שהצליח לעלות אותה חזק מאוד אחרי הכתבה לפני שבועיים ואת מחזוריה ופתאום זה שקע והתדלדל שוב אז הוא מפמפם בפעם השנייה בחסות אתר גדול ביזפורטל שנחשפים לכתבה אלפי אנשים והוא הולך להפיל כנראה מאות אנשים בהפסדים כבדים. יש כאן לכאורה קומבינה של ינון אריאלי ומה שינון חושב שהוא עושה הוא חושב שזה "כשר אבל מסריח" אבל הוא לא מבין שהוא ממש משפיע על עליות ומחזורי המנייה ולכן זו עבירה פלילית לכל דבר שמחייבת את הרשות לני"ע לנקוט בצעדים כנגדו וכמה שיותר מהר. מתנצל מראש אם אני טועה במשהו והכל נאמר לכאורה. בכל מקרה יש כאן הרצה קלאסית של מניית סינרגי כבלים של הכתב הזה ואני קורא לרשות לני"ע לברר את העניין.
  סגור
 • צודק
  הדר 19/10/2012 18:19
  הגב לתגובה זו
  2 3
  חברים תתלוננו באינטרנט באתר של הרשות לני"ע על הדברים המלוכלכים שהוא עושה בכתבה הזו.
  סגור
 • הינך מתחזה חסר עמוד שידרה.
  הדר האמיתי 20/10/2012 16:35
  הגב לתגובה זו
  0 2
  דוחה
  סגור
 • אתה מתחזה עלוב אתה לא מעיז לשקר ולקרוא לעצמך הדר האמיתי
  להדר האמיתי 20/10/2012 21:52
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בזמן שאתה מתחזה עלוב ואני הדר האמיתי,.תתבייש לך שאלוהים יעניש אותך ויכה בך אמן מתחזה דוחה ומגעיל, אתה מדבר על עמוד שידרה? מאחל לך שעמוד השידרה שלך יישבר בזמן הקרוב אחרי שתיפול בדרך ואימרו אמן אמן. יאללה לא לרמתי להתייחס לדגנרט שכמותך.
  סגור
 • 11.
  KBLB
  מל פרופיט 19/10/2012 16:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ינון יש לך דעה עליה - נראה כמו משהו לפני פריצה תודה!
  סגור
 • KBLB
  דודי-1 19/10/2012 17:45
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מניה של 4 סנט ,השיא היה ב-50 סנט
  סגור
 • 10.
  סינרג'י כבלים עלתה בטירוף מאז שכתבתה אליה, שיחקת אותה. (ל"ת)
  יוסי 19/10/2012 13:53
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • סליחה
  דודי-1 19/10/2012 17:30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שכחתי את הכתבה הקודמת
  סגור
 • סינרג'י
  דודי-1 19/10/2012 14:04
  הגב לתגובה זו
  3 0
  מאז הפרסום לפני 195 דקות לא הספיקה לזוז
  סגור
 • 9.
  RSYS
  דודי-1 19/10/2012 13:33
  הגב לתגובה זו
  1 1
  נמצאת בתחתית , אך יכולה להמשיך ולאבד 50% ויותר. כרגע המגמה של ירידה . רק אם תדשדש ימינה תקופה ממושכת ניתן יהיה להגדיר תחתית עם פוטנציל לעליות. כל הרקע הפונדומנטלי יפה מאד , אבל מניה שהמשקיעים לא מחבבים , לא תשא פרי ועלולה לגרום להפסד קולוסאלי.
  סגור
 • 8.
  סינרג'י כבלים -
  דודי-1 19/10/2012 13:28
  הגב לתגובה זו
  4 0
  המחזור גדל לפתע לפני 11 ימים ומאז הולך ופוחת. נראה כמו הרצה של מישהו או קבוצה שרוצים לדוג ולנטוש. מאוגוסט הכפילה השער , וגם עלולה לחזור אליו מהר מאד. רשמתי אצלי למעקב , אם תתן הזדמנות לכניסה ויציאה מהירה ולנצל את העידוד שנותנים לה.
  סגור
 • 7.
  ינון תלמד את הבסיס
  אלוף הפוקר מרמלה 19/10/2012 12:55
  הגב לתגובה זו
  4 3
  לא מתעסקים עם מניות עם מחזור של גרושים.אתה מוציא את הנשמה בקניה ומתאשפז במכירה.
  סגור
 • 6.
  זו המנייה שתשלם כהוגן (ל"ת)
  מ ל א נ ו ק ס 19/10/2012 11:49
  הגב לתגובה זו
  0 7
  סגור
 • 5.
  עוקב אחרי כל ההצלות שלך - 14% סיכוי הצלחה. אתה גרוע (ל"ת)
  שחר 19/10/2012 11:43
  הגב לתגובה זו
  1 2
  סגור
 • 4.
  תקוע עם אפריקה מ 55000 (ל"ת)
  שוסקאק 19/10/2012 11:40
  הגב לתגובה זו
  3 1
  סגור
 • יכולת למכור ב-50000
  שושקוק 19/10/2012 13:07
  הגב לתגובה זו
  2 3
  אבל לא, אולי היא תעלה שוב..
  סגור
 • 3.
  כמו גם אפקון וצנורות המזה"ת (ל"ת)
  אחד 19/10/2012 11:33
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 2.
  תתחיל לסקר את מניית להב
  דניאל 19/10/2012 11:07
  הגב לתגובה זו
  1 2
  עושים חיל
  סגור
 • 1.
  מאיפה אתה מביא את מניות התחת האילו?
  פנימאי 19/10/2012 11:06
  הגב לתגובה זו
  16 8
  בחיייאת יינון לא נמאס לך לפמפם את מניות התחת שאתה קונה ונתקע איתם. אין בושה? לא מרחם על הקונה הזוטר והמצוי שמחפש רווח מהיר ושומע בעצתך? הרי הוא ירוץ לקנות וייתקע בעוד שנתיים עם מניית תחת שלא הולכת לשום מקום. אתה מעלה מניות עם סחירות נמוכה בטנה שהם מתחת לרדאר. דחילק, משקיעים יאבדו את התחת אם ישמעו לך. שחרר כבר,, תשקיע לבד , תרויח ,תיפול תעשה מה שאתה רוצה, אבל עזוב את המשקיע הקטן
  סגור
 • תעשה לנו טובה ואל תקרא
  אורי 19/10/2012 11:37
  הגב לתגובה זו
  10 7
  RSYS מחזור של 100 אלף דולר ביום, נסחרת בנמוך 52 שבועות ומכפילים זולים. למה אתה אומר שלא מעניינת? לפני שנה קניתי בעקבות טור של ינון את HCII למשל ועלתה פי 3 מאז אז תעשה לנו טובה אם לא מתאים לך אל תקרא. לדעתי כתיבה ברורה ורעיונות מעולים יש בטורים של ינון
  סגור
 • לא מעניין אותך, אל תקרא ואל תקנה וכל אחד יכול לעשות
  גיא 21/10/2012 15:21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חשבון בעצמו.
  סגור
 • תגיד ,לא נמאס לך להיות "מטעם"? יאללה, שחרר אותנו (ל"ת)
  פנימאי 22/10/2012 22:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור